Ripple dan Sonra Bu Proje de mi SEC in Hedefinde?

0 0

Chainlinkin 2020nin ikinci yarısındaki performansı çalkantılı olarak tanımlanabilir. Varlık 20 dolarlık yeni bir rekor kaydederken geçtiğimiz 30 gün içinde yüzde 60 düştü. Fiyat yeniden yükselmeye başladı ve Ekim ile Kasım arasında yüzde 105lik bir artış yeni yükseliş beklentilerini yeniden gündeme getirdi. Ne yazık ki Bitcoin ile güçlü korelasyonundan dolayı Chainlink Aralık ayında yeni zirvelere ulaşamadı.

Bununla birlikte diğer büyük altcoinlerin aksine oldukça yükseliş bölgesinde kaldığı için gene de son zamanlarda revaçta ve yatırımcılarına kazançlar getirmeyi başardı. 

LINK DeFi tarafından zincirlendi mi?

DeFi evreninin en önemli unsurlarından biri olsa da Chainlink’in son zamanlarda ortaya çıkan fiyat artışı eksikliği DeFi’nin durgunluğuna kadar izlenebilir. Bitcoin son birkaç hafta boyunca tüm piyasa ilgisini çekti ve DeFiye olan ilginin düşmesi bekleniyor.

Bununla birlikte geliştirme açısından bakıldığında Chainlink sektör çapında oracle standartlarını yayınlamak için yakın zamanda Dünya Ekonomik Forumu ile ortaklığa girdiği için aktif olmaya devam ediyor.

 Borsalardaki LINK miktarı 6 hafta içindeki en büyük çıkışını kaydettikten sonra şu anda yüzde 667ye düştü. Bu aynı zamanda Mayıs 2017deki ICOsundan (kripto para arzı) bu yana borsalardaki en düşük miktar. Böyle bir eğilim LINK tokenlerinin borsadan taşınması sahiplerinin tahsislerini satmaya çalışmadığı anlamına gelen son derece yükseliş işaretidir.

 Glassnodea göre LINK adreslerinin sayısı geçtiğimiz gün önemli ölçüde arttı ve bu da piyasanın işlemler açısından aktif kaldığını gösteriyor. Genel olarak Chainlink’in mevcut pazarında kırmızı bayraklar belirgin değildi ancak belirli bir varlık yönetimi firması şu anda farklı bir görüşe sahip.

 Zeus Capital: Sıradaki hedef Chainlink

SEC davasından sonra XRPnin itibarı ve değeri muhtemelen uzun bir süre onarılamıyacak. XRP son birkaç gün içinde yüzde 30dan fazla düştü ve Zeus Capital Chainlinkin kurbanlar listesinde olacağına inanıyor.

Zeus Capital Chainlink ve Sergey Nazarovun sert bir eleştirmeni olmuştur ve Nazarovun DeFideki Flash Loan fenomeninin doğrudan yararlanıcısı olduğunu öne sürmüştür.

Chainlinki ve Nazarovu “tamamen dolandırıcılık” olarak adlandırmak…! Bu iddialardan herhangi biri somut olarak araştırılıp SEC tarafından incelenirse Chainlink için de işler aşırı derecede kötüye gidebilir.

XRPnin kaderi henüz belirsiz ve Chainlinkin aynı kaderi paylaşıp paylaşmayacağını zaman gösterecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku