Ripple dan ses getirecek ortaklık anlaşması

0 1

Öncelikli olarak Latin Amerika ve Karayip koridoruna odaklanan önde gelen para havale hizmetleri şirketi olan International Express (NASDAQ: IMXI) bugün küresel ödemeler için önde gelen kurumsal blockchain çözümleri sağlayıcısı Ripple ile ortaklık yaptığını açıkladı.

RİPPLE TEKNİK ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Ortaklık Intermexin şirketin kuruşun kesirleri için küresel anında ve güvenilir para gönderen küresel finansal kurumlar ağı RippleNet aracılığıyla Rippleın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) ürününü kullanmasını sağlayacak.

ODL dijital varlık XRPyi gönderen ve alan para birimleri arasında gerçek zamanlı bir köprü olarak kullanıyor ve sınır ötesi ödemelerde ön finansman hesaplarına olan ihtiyacı azaltıyor. XRP bir kuruşun sadece bir kısmındaki işlem ücretleri ile yerleşim için en verimli dijital varlık olmaya devam edecek.

Ortaklık hakkında açıklamalarda bulunan CEO Bob Lisy “Ripple ekibiyle ortaklığa başladığımız için mutluyuz ve büyümeyi artırmak ve daha fazla verimlilik sağlamak için RippleNet ve ODLde yeni çözümler uygulamayı dört gözle bekliyoruz” şeklinde konuştu
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku