Ripple CEO’sundan Youtube’a dava

0 0

Ripple ve CEOsu Brad Garlinghouse dev video paylaşım platformu Youtubea dava açtı.

Googleın bir yan kuruluşu olan YouTube Garlinghouseu ve bazı iş adamlarını hedef alan hileli eylemleri engellememekle suçlanıyor. Fortunedan Jeff John Robertsın haberine göre Ripple şirketi ve Garlinghouse henüz tespit etmedikleri hasar miktarını talep etmeye hazırlanıyor.

JUSTİN SUN: TÜRKİYE LİSTEMİZİN İLK SIRASINDA… TIKLAYIN

“Rippleın marka değeri ve itibarı zarar görüyor”

Şikayette “Youtube’un açıklanamaz şekilde kendi platformundaki yaygın ve zararlı dolandırıcılık hareketlerini bilerek engellememesinin direkt sonucu olarak Ripple ve sayın Garlinghouse’un marka değerleri repütasyonları ve imajları zarar görmüş görmeye de devam etmektedir” denildi ve şu ifadlere yer veriydi:

““Çoğunlukla ‘XRP 1 Giveaway’ olarak adlandırılan bu dolandırıcılık Ripple markası ve sayın Garlinghouse’un itibarı ve dünya çapında XRP sahiplerine üçüncü taraflar tarafından yapılan saldırılardır. Aşağıda detayları verilmiş olan bu dolandırıcılık hareketleri genelde hesapların ‘hack’lenmesi kimlik bilgilerinin ele geçirilmesi ve sayın Garlinghouse ile Ripple markasının adlarının kullanılmasına dayanmaktadır ancak bunlar dışında Ripple’ın yoğun taleplerine karşın Youtube’un rahat bir şekilde davranmaya devam etmesi ve harekete geçme konusundaki isteksizliğinin de büyük payı vardır.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku