Justin Sun: Türkiye, listemizin ilk sırasında

0 1

TRON kurucusu ve BitTorrent CEOsu Justin Sun yakın zamanda BitTorrent ekosistemine katılan DLive ile canlı bir yayında Türk kripto topluluğuna seslendi.

KÖTÜ HABERİ TOPLANTIDA AÇIKLADI… TIKLAYIN

Sun Türkiyeyi sevdiğini ve Türkiyede çok sayıda kullanıcının olduğunu söyledi. Daha sonra DLiveın BitTorrent ve TRON ile kombinasyonundan bahsetti.

Sun “DLive milyonlarca aktif kullanıcı ve yayıncı ile dünyanın en büyük canlı yayın hizmetlerinden biri. Ayrıca blockchain ve dijital medya kombinasyonunun mümkün olan en iyi gerçek dünya örnekleri arasında. Bu kombinasyon hem DLive hem de BitTorrent kullanıcılarına fayda sağlayacak ve DLiveı canlı yayın sektöründe daha rekabetçi hale getirecektir” ifadelerine kullandı.

“Türkiye listemizin ilk sırasında”

Bu noktada bazı rakamları paylaşan Sun birleşmeden sonra BitTorrentden DLiveye çok fazla trafik akışı olduğunu ve DLivein aktif kullanıcı sayısının son aylarda iki katına çıktığını belirtti. Genç girişimci “Hedefimiz Türkiyedeki ilk canlı yayın platformu olmak. Bu yıl dliveye yatırım yapmaya devam edeceğiz ve Türkiye bu listede ilk sırada yer alıyor” diye ekledi.

Sun daha sonra DLiveın BitTorrent ekibi tarafından geliştirilen merkezi olmayan depolama çözümünün tüm video dosyalarını dağıtılmış bir ağa kaydetmek için BTFS ile entegre edileceğini söyledi. BitTorrent CEOsu BTT bahis özelliğinin yakında tüm DLive kullanıcıları tarafından kullanılabileceğini de sözlerine ekledi.

Sun “Canlı akış deneyimini DLivede daha etkileşimli hale getirmek için ürün geliştirme üzerinde daha fazla çalışacağız. Ayrıca Amerika Türkiye ve Brezilyadaki markaları ve içerik stüdyoları ile iş geliştirme konusunda çok çalışıyoruz” dedi.

TRONun kurucusu ikinci çeyrekte devraldığı kripto para birimi Poloniexe Türkçe dil seçeneğinin ekleneceğine dair iyi haber verdi. Ayrıca Sun Poloniex ile işbirliği içinde yerel etkinlikler düzenleyeceklerini açıkladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku