Ripple CEO’sundan Bitcoin açıklaması

0 2

Brad Garlinghouse Bitcoin’in mikro ödemeler için kullanacak kadar ölçeklenebilir olmadığından emin.Ripple CEOsu Brad Garlinghousea göre piyasa değeri itibariyle en büyük kripto para olan Bitcoin mikro ödemeler yapmak için kullanılamaz. Ripple’ın tokeni olan XRPnin kurtarmaya geldiği yer işte burası.
İşlem başına maliyet veya işlem hızı açısından mikro ödemeler yapmak için Bitcoin gibi bir şey kullanamazsınız. XRP için çok daha uygun.

Garlinghouse volatilite endişelerinin bir işlemi gerçekleştirmek için sadece üç veya dört saniye sürmesi nedeniyle XRP için bu volatilite durumunun geçerli olmadığını söylüyor. Bu Ripplein doğal tokeninin Bitcoin ve para transferi devi SWIFT üzerinde önemli bir avantajının olduğu yer.

Ripple patronu aynı zamanda “ilginç” koinler olarak da isimlendirme yapıyor. Ancak farklı fiat para birimleri arasında bir köprü kurmaya ihtiyaç duyulduğu konusunda ısrar ediyor ve XRP bu boşluğu doldurmada yardımcı oluyor.

XRPnin fiyat sıkıntılarını değerlendirmesi istendiğinde Garlinghouse tokenın fiyatını tahmin edemediği yönünü yineliyor. “Sanırım kripto fiyatını tahmin edebilseydim burada olmazdım.” diyor.

Şu an itibariyle birçok altcoin Bitcoin ile ilişkili ancak bu korelasyonun XRP ekosisteminin mevcut gelişimi konusunda heyecanlı olduğunu ekleyerek gerçek bir kullanım durumunu yansıtmaya başlayacağını tahmin ediyor.

Garlinghouse eğer Facebook konuşmanın merkezinde değilse Libra’nın düzenleyicilerden daha sıcak bir karşılama alabileceğini söyledi. LIbranın 2020de piyasaya sürülmeyeceğini öngörüyor. Today tarafından bildirildiği üzere Apple CEOsu Tim Cook özel şirketler tarafından yayınlanan kripto para birimlerini eleştirerek kendi şirketlerini çıkarma planlarının olmadığını vurgulamıştı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku