Ripple CEO sundan CNN’e kritik tahmin…

0 1

Ripple CEOsu Brad Garlinghouse 2021 yılında dijital varlıkların daha fazla  benimseneceğini ve daha fazla insanın portföylerini kripto para birimlerine çevirmeye çalışacağından kripto piyasasının devasa bir büyüme yaşayacağını açıkladı.

CEO: “2021i dört gözle bekliyorum çünkü daha fazla şirket bilançolarında kripto para tutuyor ve çeşitlendirme bu noktada oldukça önemli.” dedi.

 Garlinghouse CNN’den Julia Chatterley ile yaptığı röportajda oldukça önemli açıklamalarda bulundu ve 2020nin kripto piyasası için muhteşem kazanımlar sağlayan heyecan verici bir yıl olduğunu söyledi.

 Enflasyon kripto paraları güvenilir bir değer deposu yapıyor

 Koronavirüs ve sonrasındaki ekonomik belirsizlik ödemeler yatırımlar ve bir değer deposu olarak dijital para birimlerinin kullanımını artırdı. Square MicroStrategy ve PayPal gibi büyük işletmeler kripto para birimlerine büyük miktarlarda yatırım yaptılar.

 Garlinghouse salgınının ortaya çıkardığı ekonomik korku ve krizin dünyanın dört bir yanındaki hükümetlerin para basarak 2020de kripto para birimlerinin performansını ve benimsenmesini artırmada kilit bir rol oynadığını söyledi. Hepimizi heyecanlandıran ralliyi yönlendiren makro dinamiklerden biri fiat enflasyonu.

 “Dünyanın dört bir yanındaki birçok hükümet daha fazla para basıyor. ABDde trilyonlarca dolarlık teşvik paketi dağıtılıyor ve bu ABD dolarını adeta bir balon gibi şişirdiğimiz anlamına geliyor. “

 Fiat enflasyonu birçok insanı kripto para birimleri gibi enflasyon dışı varlıkları tutmaya yöneltti.

 “İnsanlar kriptoyu bazı durumlarda enflasyona karşı bir koruma olarak görüyor.”

 Dijital varlıkların faydası

 Garlinghouse dijital para birimlerinde değer ve fayda deposunu farklılaştırırken her ikisinin de bir kripto para biriminin önemli unsurları olduğunu belirtti.

 Bununla birlikte iklim değişikliği ve dijital para birimlerinin enerji kullanımı gibi çevresel etkiler kripto varlığının sürdürülebilirliğini belirleyecektir.

 XRP konusunda ise Garlinghouse XRPnin Bitcoin gibi Proof of Work fikir birliği algoritmasına dayanan diğer para birimlerinden daha verimli olduğunu söyledi.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku