Ripple CEO su: Bitcoin rallisi diğer kripto para birimleri için iyi bir işaret

0 0

Ripple CEOsu Brad Garlinghouse Bitcoin (BTC) eleştirmeni olabilir ancak yine de orijinal kripto para biriminin uzun vadede başarılı olmasını istiyor.

Fortuneun “Beyin Fırtınası” podcastinin 19 Kasımda yayınlanan bölümünde Garlinghouse Bitcoinin Ripple ile rekabet etmediğini ve bir numaralı kripto para birimini elinde tutmaya devam ettiğini söyledi:

“Rippleın ne yaptığını Bitcoin ile bir şekilde rekabetçi olarak görmüyorum. Bitcoinin başarılı olmasını istiyorum. “

Bir sonraki boğa piyasası sırasında bir Bitcoin rallisinin diğer kripto para birimleri için iyi bir işaret olduğunu ima etti.

Bitcoin piyasadaki üstünlüğü ve yatırımcılar arasında daha geniş çekiciliği nedeniyle XRP de dahil olmak üzere diğer dijital varlıklar üzerinde büyük bir çekim gücüne sahiptir. Son kontrolde Bitcoinin hakimiyet oranı yüzde 662 idi yani toplam kripto piyasası kapağının üçte ikisi BTCde tutuluyordu.

CoinMarketCap verilerine göre Ocak 2018deki altcoin patlamasının zirvesi sırasında Bitcoinin hakimiyet oranı yaklaşık yüzde 328e düştü.

Bitcoin hakimiyeti bir dizi büyük fiyat sıçramasının ardından son altı hafta boyunca istikrarlı bir şekilde arttı. TradingView verilerine göre XRP de bu hafta kırılıyor ve yaklaşık 03075 $ a ulaştı.

Garlinghouseun Bitcoin hakkındaki olumlu görüşü Ripple yöneticisinin şirketleri dijital para birimini tutmaya karşı uyardıktan iki haftadan kısa bir süre sonra ortaya çıktı.

9 Kasımda yayınlanan bir tweette Garlinghouse Bitcoin satın almanın çevre koruma konusunda daha güçlü bir duruş sergileyen yeni Biden yönetimini rahatlatmanın iyi bir yolu olmadığını ima etti. Bu arada Bitcoinin kaynak tüketen iş kanıtı fikir birliğinin çevreye zarar verdiği söyleniyor.

Bidenın liderliği altında halka açık şirketler sera gazı üreten tüm faaliyetlerini ifşa etmek zorunda kalabilir. Bilançolarının bir bölümünü Bitcoine dönüştüren Square ve MicroStrategy gibi şirketler için bu ek raporlama gereksinimleri anlamına gelebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku