RİPPLE CEO: GELECEK SENE BANKALAR KRİPTO BORSALARININ VERDİĞİ HİZMETLERİ SUNACAKLAR

0 1

Son zamanlarda Ripple ve blockchain teknolojisini çevreleyen büyük gelişmeler oldu.Geçen yıl Ripple İcra Kurulu Başkanı Brad Garlinghouse bankalar gibi finansal kurumların ödeme anlaşmasında Rippleı nasıl bütünleştireceğini anlattıancak Halkla İlişkiler ekibi bunun sorun olacağını düşünüyordu.Bradkısa bir süre önce gerçekleşen SG FinTech festivali 2018de yaptığı açıklamada dijital para dünyasında meydana gelen bazı gelişmelere dikkat çekti.Geçtiğimiz günlerde Ripplein dünyanın dört bir yanındaki büyük bankaların finansal sistemlerinde uygulandığını gördük ve şimdi müşterileri blok zinciri teknolojisini kullanarak kolaylıkla sınır üzerinden para gönderebiliyor.

Ripple 2012de implante edilmesinden bu yana dünya genelinde finansal sistemlerin sürekli iyileştirilmesine yol açan hiçbir zaman yaşanmamış üstün yenilikçi uygulamalar sunmaktadır.Bu işlemlerin daha hızlı yapılması ve müşterilerin finansal kurum ve sistemlere olan güveni etkin bir şekilde arttırması nedeniyle finansal sistemler üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmuştur.Pan Avrupa Altyapısı Hedef Anında Ödeme Anlaşması ve Dalgalanma arasındaki son ortaklıkla ilgili olarak iki etkili sistemin birleşmesinin olumlu sonuçlara sahip olması beklenmekte.Birçok Ripple müşterisi ve Avrupalı ​​müşteriler dijital paraları dijital platformlar arasında dijital ortama aktarma aracı olarak kullanabilecek ve böylece dijital paranın tüm dünyada kullanımını artıracaktır. Bu Ripple teknolojisinin ne kadar hızlı ve ilerlemiş olduğunu açıkça gösterir.

Pan Avrupa altyapısı halihazırda Avrupa ülkeleri için bölgedeki Avrupa para politikalarını uygulayan ve uygulayan finans sektörünün başı olan Avrupa Merkez Bankasında uygulanmaktadır.Avrupa Birliği üyesi olan 19 ülkeden oluşmaktadır. Euro aynı zamanda dünyanın en güvenilir para birimi olarak adlandırılmaktadır.Hedef Anlık ödeme sisteminin tek amacı Avrupa Merkez Bankasını kullanarak tüm Avrupa çapında dijital para birimlerinin işlem yapmasını sağlayacak bir anlık platform oluşturmak olacaktır.Merkez Bankası yerleşim yerinin bir yerden diğerine geçişinin düzenlenmesini kolaylaştıracak bir yol olarak hareket edecek ve böylece kripto para biriminin sınırlar dünya ve Avrupaya iletilmesini hızlandıracaktır.Mevcut gelişme birçok kullanıcının zamanla diğer ödeme sistemlerine kıyasla Ripple blockchaine geçmesini kolaylaştıracak.

Ripple Blokchain Gelecek Yıl

CEOya göre finansal kurumlar ve bankalar önümüzdeki yıl dijital varlıklar için çözümler sunacak.Bu çözümler üçüncü tarafın depolama ve güvenlik amacıyla sunduğu ürünlerdir.Bankaların gelişmesiyle günlük işlemlerinde dijital para birimleri kullanmaya istekli olacak daha fazla yatırımcı olacak.IMF ve Ripple Blockchain için yakın gelecekte bir sistem varsa ve onların sistemlerini bütünleştiriyorsa tüm blockchain ve cryptocurrency ekosisteminde iyi haberler olacak.Dijital ve finansal dünya için bu çok yararlı olabilir çünkü bu anında dijital ödeme sisteminin IMF sisteminde gerçekleştirileceği anlamına gelir ve böylece global olarak kabul edilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku