BİTCOİNİ UNUTUN,BU 3 ALTKOİN E DİKKAT

0 4

Her gün haberleri tarayıp internette dolaşıp sosyal medya sayfalarımızdaki yayınları gözden geçiririyoruz.En sevdiğimiz koinler üzerindeki hareketi inceliyor ve sağlam yatırım fırsatları arıyoruz.Tabi ki baskın tavsiye kaçınılmaz olarak bizi Bitcoine (BTC) götürüyor.Bitcoine (BTC) yatırım yapmak için iyi bir zaman mı? Bitcoin (BTC) hareket etmeye hazır mı?Ancak yatırımınızı kontrol etmek için cüzdanınızı açtığınızda her zaman aynı şey olur.Kriptozun tartışmasız kralı yine ters yöne doğru hareket etti.

Net olmak gerekirse Bitcoin (BTC) geri gelecek.Ve bu ne zaman olursa bir gecede muhtemelen iki katına çıkacak ya da üç katına çıkacak.O zaman içinde bir dizi alt koinde olacak.Çoğumuzun başımızı tırmalayan soru hangileri?

Basic Attention Token (BAT)

Bitcoin (BTC) den önce iki katına çıkabilecel olan koinler listemdeki ilk (Ve en belirgin olanı) Basic Attention Token (BAT).Yakın zamanda Coinbase Proya dahil edilmesiyle bütün dikkaleri ele geçiren bu token bir gecede büyük kazanımlar görme potansiyeline sahip.Firefox tarayıcısının yaratıcısı olan Brendan Eich tarafından kurulan Basic Attention Token (BAT) Bravenin arkasında yer alan para birimidir.Brave tarayıcı güçlü bir reklam engelleme teknolojisini kullanır ve kullanıcı deneyimini büyük ölçüde geliştirir.En iyi yanı reklamları görmeyi seçtiyseniz doğrulanabilir bağlılığınız size BATde güzel bir ödeme yapmanıza olanak tanır.BAT’ın Coinbase Pro’ya dahil edilmesiyle ilgili son haberler bu kullanılabilir kripto ürününde yatırımcılar için kısa vadeli kazançlar yaratmış olabilir.Ancak Bat ın uzun vadede çok büyük kazanımlar getirmesi olası.Brave tarayıcısının popülaritesi zamanla büyüdükçe tokenın değeri de onu takip edecek.

Skycoin (SKY)

Geleceğe doğru ilerlerken istikrarlı kazançlar için bir sonraki mükemmel seçeneklerden biriside Skycoin.John McAfee tarafından a lanse edilen bu koin yeni bir merkezi olmayan internet deneyimi ile ilişkili.Dünyanın en gelişmiş blockchain platformu olarak sunulan Skycoin McAfee’nin ekibiyle yakın ilişkilerini ölümsüzleştirdiği son dövme haberi sonrasında % 8in üzerinde artmış durumda.

Monetha (MTH)

Son olarak popüler koinler listesinde biraz daha derine dalalım ve Monetha yı ele alalım.Monetha (MTH) 2019 yılında tam olgunluğuna ulaşmadan önce büyük hamleler yapıyor.Monetha (MTH) platformu kullanıcıların  işlem yapmadan önce bir kişinin veya kurumun itibarını doğrulamasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.Bir kullanıcı davranışıyla ilgili doğrulanabilir bilgileri güvenli bir şekilde saklayan Monetha (MTH) binlerce kişinin çevrimiçi olarak daha bilinçli kararlar almasına yardımcı olan kullanılabilir ürünler sunan bir şirket.Coinmarketcap.comdaki listde  Monetha (MTH) şu sıralar 336 sırada.Şu anki piyasa değeri 9 Milyon ABD Dolarının altında olan bu koinin uçuşa geçmesi çok uzun sürmeyecek gibi duruyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku