Ripple a (XRP) Bir Darbe Daha! Dev Borsa Alım Satım İşlemlerini Askıya Alıyor

0 1

Dev kripto para borsası Kraken ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından XRPnin ihraççısı Ripplea açılan davayı gerekçe göstererek ABDli müşterileri için XRP alım satımını askıya alacaklarını açıkladı.

Borsa tarafından yapılan açıklamada askıya alma işleminin 30 Ocak 2020 tarihinde yürürlüğe gireceği belirtildi. Öte yandan borsa müşterilerin platform üzerinde XRP tutmalarına yatırma ve çekme işlemlerine izin vermeye devam edecek. Karar ABD dışında bulunan müşterileri etkilemeyecek. ABD dışındaki müşteriler XRP alım satımına devam edebilecek.

ABDde faaliyet gösteren birçok kripto para borsası XRP alım satımını durdurmuştu. Kraken şu an için XRP alım satım işlemlerini askıya alan son borsa oldu ve böylece ABDde yer alan tüm büyük borsalar XRP alım satımını durdurmuş oldu.

XRPnin ihraççısı Ripple ve SEC önümüzdeki ay ilk kez hakim karşısına çıkacak. Gelen son bilgiler Rippleı 21 avukatın SEC2i ise 3 avukatın temsil edeceğini ortaya koyuyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku