Riot Blockchain, hash hızını % 45 artırıyor

0 0

Halka açık bir Bitcoin madenciliği olan Riot Blockchain 1000 yeni S19 Pro Antminers ekleyerek hash oranını artırdı. Yeni madencilik makinelerinin eklenmesinin firmanın hash oranını % 45 oranında artırması ve saniyede 357 Petahasha çıkarması bekleniyor. Eklenen Antmierlerin iki gün içinde faaliyete geçmesi düşünülüyor.

1000 S19 Pro Antminers Riot blockchainin sipariş ettiği en son Bitmain Bitcoin madencilik kulelerinin üç gönderisinin ilkidir. Şimdiye kadar firma toplam 2.000 S19 Pro ve 1.040 S19 madencileri sipariş etti. Firma ayrıca yaklaşık 4.000 S17 Pro Antminer işletiyor.

Bu yeni madencilik makinelerinin eklenmesi firmanın toplam hash gücünü % 45 oranında arttırmakla kalmayıp aynı zamanda en son ilaveyle Riot Blockchainin 357 Pentahashes maksimum kapasitesi Bitcoinin yaklaşık 123.000 Petahashes olan mevcut hash oranının % 0.29udur. Firma sipariş edilen tüm madencilik makineleri dağıtıldıktan sonra toplam Bitcoin hash gücünün % 0.46sına katkıda bulunmayı hedefliyor.

Riot Blockchain sipariş edilen tüm makineler yerleştirildikten sonra firmanın mevcut kapasitesinin % 129u olacak şekilde saniyede 566 Petahash üretebilecek.

Riot ve Coinmint ortaklığı

Riot Blockchain Coinmint ile ortaklık kurdu ve her iki firma da bir “ madencilik hizmetleri sözleşmesi “ imzaladı. Ortaklık Riotun S17 Pro Antminerlerinin bir kısmını Oklahomadan firmanın New York tesisine taşımasına izin verecek. Bu anlaşmanın Riotun bazı elektrik ve klima maliyetlerinden tasarruf etmesine yardımcı olduğuna inanılıyor.

Riot hisse senedi ve borç finansmanı yoluyla 221 milyon dolarlık büyük bir artış sağladı ve hisse senedi fiyatlarındaki artış BTCnin kendisinden % 70 daha iyi performans gösterdi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku