Riot Blockchain, hash hızını % 45 artırıyor

Abone Ol
Riot Blockchain, hash hızını % 45 artırıyor
Gökçe Hürata
 • 17 Temmuz 2020
 • Yazar:

  Halka açık bir Bitcoin madenciliği olan Riot Blockchain, 1000 yeni S19 Pro Antminers ekleyerek hash oranını artırdı. Yeni madencilik makinelerinin eklenmesinin firmanın hash oranını % 45 oranında artırması ve saniyede 357 Petahash'a çıkarması bekleniyor. Eklenen Antmier'lerin iki gün içinde faaliyete geçmesi düşünülüyor.

  1000 S19 Pro Antminers, Riot blockchain'in sipariş ettiği en son Bitmain Bitcoin madencilik kulelerinin üç gönderisinin ilkidir. Şimdiye kadar, firma toplam 2.000 S19 Pro ve 1.040 S19 madencileri sipariş etti. Firma ayrıca yaklaşık 4.000 S17 Pro Antminer işletiyor.

  Bu yeni madencilik makinelerinin eklenmesi, firmanın toplam hash gücünü % 45 oranında arttırmakla kalmayıp aynı zamanda en son ilaveyle, Riot Blockchain'in 357 Pentahashes maksimum kapasitesi, Bitcoin'in yaklaşık 123.000 Petahashes olan mevcut hash oranının % 0.29'udur. Firma, sipariş edilen tüm madencilik makineleri dağıtıldıktan sonra toplam Bitcoin hash gücünün % 0.46'sına katkıda bulunmayı hedefliyor.

  Riot Blockchain, sipariş edilen tüm makineler yerleştirildikten sonra firmanın mevcut kapasitesinin % 129'u olacak şekilde saniyede 566 Petahash üretebilecek.

  Riot ve Coinmint ortaklığı

  Riot Blockchain, Coinmint ile ortaklık kurdu ve her iki firma da bir “ madencilik hizmetleri sözleşmesi " imzaladı. Ortaklık, Riot'un S17 Pro Antminerlerinin bir kısmını Oklahoma'dan firmanın New York tesisine taşımasına izin verecek. Bu anlaşmanın Riot'un bazı elektrik ve klima maliyetlerinden tasarruf etmesine yardımcı olduğuna inanılıyor.

  Riot, hisse senedi ve borç finansmanı yoluyla 221 milyon dolarlık büyük bir artış sağladı ve hisse senedi fiyatlarındaki artış, BTC'nin kendisinden % 70 daha iyi performans gösterdi.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Riot ile ilgili her şey

  Riot Blockchain, hash hızını % 45 artırıyor

  Riot Blockchain, hash hızını % 45 artırıyor

  Halka açık bir Bitcoin madenciliği olan Riot Blockchain, 1000 yeni S19 Pro Antminers ekleyerek hash oranını artırdı. Yeni madencilik makinelerinin eklenmesinin firmanın hash oranını % 45 ora...

  • 17 Temmuz 2020
  Halving öncesi dikkat çeken büyük sipariş

  Halving öncesi dikkat çeken büyük sipariş

  Nasdaq’ta işlem gören kripto para madenciliği şirketi Riot Blockchain, 30 Nisan'da kripto para madenciliği cihazı üreticisi Bitmain'in en son 1000 S19 Pro cihazını satın aldığını duyur...

  • 04 Mayıs 2020
  Adı az biliniyor... Ancak 5 milyon dolar yatırım yaptı

  Adı az biliniyor... Ancak 5 milyon dolar yatırım yaptı

  Bitcoin madenciliği alanındaki yoğun rekabet döneminde, Nasdaq listesindeki kripto madenciliği firması Riot Blockchain operasyonları hızlandırıyor. Şirket, geçtiğimiz ay Oklahoma'daki mad...

  • 20 Aralık 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.