Rekt Capital: Tarih Tekerrür Ederse Yüzde 27 Bin Artış Meydana Gelebilir!

0 174

Altcoinler bu yıl büyük kazançlar sağladı, ancak 2017 hamlelerini tekrarlarlarsa, yüzde 27 bin oranında çılgınca bir artış kaydedebilirler.

Popüler analist Rekt Capital’e göre, kulağa çılgınca gelen bu tahmin mümkün ve tarih tekerrür ederse, altcoin yatırımcıları büyük kazançlar sağlayabilirler.

3 Mayıs’ta attığı bir tweet’te Rekt Capital, 2017’nin başında, altcoin piyasa değerinin, desteklemek için önceki döngüsünü en yüksek seviyeye çıkardığını belirtti. Bu yüksek seviye, 2013’ün sonlarında gelmişti ve yeni bir destek seviyesi olarak pazar sınırını en az yüzde 27,623’ün üzerinde bir zirveye çıkardı.

Tüm gereken tek bir yıldı ve Rekt Capital, neredeyse hayal edilemez olmasına rağmen, aynı şeyin 2021’in sonunda olabileceğini öne sürüyor. Yalnızca son iki ayda, altcoin piyasa değeri, yüzde 119 arttı.

Altcoin piyasası, yüzde 27,623 artarsa ne kadara ulaşır? 152.6 trilyon dolar.

Analist: “Bu sadece başlangıç,” dedi.

Başka Altcoin’ler de ATH Görecek

 Lider altcoin Ether (ETH), Pazartesi günü 3 bin dolar seviyesini geçerek  kripto para gündemine oturdu. Bitcoin (BTC) nispeten daha zayıf ve geçen hafta Ether’in yüzde 28’lik artışına kıyasla yaklaşık yüzde 11 arttı.

Diğer büyük altcoinlerin birçoğu da haftalık kazançlar açısından Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi ve analistler tüm zamanların en yüksek seviyelerinin başka altcoin’lerde de görüneceğini tahmin ediyor.

Bununla birlikte, BTC’yi savunucusu ve analist Scott Melker, öngörülebilir bir yükselişin sinyalleri için daha çok zaman dilimlerine ihtiyacımız var dedi. Analist şunları ekledi:

“Geçen yıl Bitcoin grafiğinde epeyce ‘kötü’ haftalık mum vardı,”

Her birini yeni zirvelere kadar yükseliş hareketi izledi. “

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku