Devere Group CEO’su: Ethereum (ETH) 7 Gün Sonra Bu Seviyeye Ulaşabilir!

0 224

Dünyanın en büyük finansal danışmanlık ve fintech organizasyonlarından birinin CEO’suna göre, lider altcoin Ethereum (ETH) fiyatının önümüzdeki yedi gün içinde şaşırtıcı seviyelere ulaşması muhtemel.

DeVere Group’un CEO’su ve kurucusu Nigel Green’in Ethereum tahmini, kripto para biriminin fiyatı, Pazartesi günü ilk kez 3 bin doları geçtikten sonra geldi.

Green şunlar söyledi:

“Ether yıl başından bu yana yüzde 300’ün üzerinde artış gösterdi. Bitcoin’deki yüzde 95’lik artış göz önüne alındığında bu muhteşem bir başarı”

“Eter, kripto para piyasasındaki genel boğa rallisinden en çok yararlanan coin’lerden biri. Son aylarda yaşanan patlama, büyük kurumsal yatırımcıların ilgisinin artması ve sınır tanımayan dijital para birimlerinin paranın geleceği olduğunun artan kabulüyle körüklendi.

“Bu ivmenin yakın vadede daha da artması muhtemel ve Ether’in yedi gün içinde 5 bin dolara ulaşacağına inanıyorum.”

DeVere CEO’su, kripto para birimlerinin giderek büyüyen kabulünden yararlanmanın yanı sıra, Ether’in pazar payını önemli ölçüde artırmak için şu anda “zekice konumlandırıldığını” söylüyor.

CEO şunlar söyledi:: “DeFi’ye veya merkeziyetsiz finansa doğru küresel geçişi görmek üzereyiz. DeFi, geleneksel sistemler dışındaki işlemlerle ilgili ve Ethereum blok zincirinin ayrılmaz bir parçası.

“Ayrıca, genellikle Ether ile alınıp satılan dijital sanat NFT’ler için büyüyen bir ilgi var.”

Geçen ay, müzayede evi Christie’s, Beeple olarak bilinen ünlü sanatçının JPEG biçiminde bir dijital sanat eseri olan “Everydays – The First 5000 Days” i 69,3 milyon dolara sattı. Bu, bir sanatçı tarafından şimdiye kadar satılan en pahalı üçüncü sanat eseri.

Bitcoin Dominance Düşecek

Green, “Ether’in önümüzdeki yıl ve sonrasında Bitcoin’in pazar hakimiyetini önemli ölçüde azaltması beklenebilir.

“Büyük rakibi ile karşılaştırıldığında, Ethereum daha ölçeklenebilir, birçok sektörde halihazırda kullanılan akıllı sözleşmeler gibi daha fazla kullanım ve çözüm sunuyor ve üstün blockchain teknolojisi ile destekleniyor.”

CEO şu sonuca varıyor:

“Ethereum, fiyat ve şöhret dışında her şeyde Bitcoin’in zaten yıllarca önünde. 2021’in Ether’in yılı olduğuna dair gerçek bir his var.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku