REDDİT KURUCUSU ALEXİS OHANİAN: BİTCOİNDE TEKRARDAN YÜKSELİŞ İÇİN ÇÖKÜŞE GEREK VARDI

0 0

Reddit‘in kurucusu Alexis Ohanian CNBC’ye verdiği bir röportajda kripto para dünyasının yükselip istikrarlı bir biçime gelmesi için şu anki aşağı yönlü hareketinin gerekli olduğunu iddia etti.Son birkaç günde Bitcoin 8 ayın en büyük düşüşünü yaşayarak 5400$ seviyelerine kadar indi.Bununla beraber şu anda 5462$ seviyelerinde geziniyor. Yatırım firması BKCM’nin CEO’su Brian Kelly  kripto paralardaki bu düşüşün nedeni olarak BHC forkunu öne çıkardı.Bitcoin Cash de forkun gerçekleşmesinden sonra değer kaybederek 377 dolar seviyesine geldi.

eToro analisti Mati Greenspan açıklamasında;Bu patlama haftalardır geliyorum diyordu. Bunun nerede biteceğini söylemek çok zor .Nerede biteceğini kestirmek zor dedi.

Forbes’tan Clem Chambers ise;Bu düşüşteki en büyük sorumlu Bitcoin Cash. Tekrardan çatallanıyor ve şu anda birçok rakip var. Bu düşüş sebebi için kulağa mantıklı geliyor ama aynı zamanda tahvil piyasasındaki artış bana başka bir şeyi çağrıştırıyor.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku