quot XRP, 2021 de Bitcoin den daha iyi performans gösterebilir quot

0 0

Analist Timothy Peterson XRPnin dibe vurduğunu ve hatta gelecek yıl Bitcoinden daha iyi performans gösterebileceğini tahmin ediyor.

XRPnin daha fazla performansı ABDnin düzenleyici önlemlerinden güçlü bir şekilde etkilenecektir.

Ripple 2020de sayısız kilometre taşına ulaşmış ve Talep Üzerine Likidite gibi ödeme çözümlerinin kullanımı son üç aylık rapora göre önemli ölçüde artmış olsa da birçok yatırımcı XRPnin performansından hayal kırıklığına uğradı. Yine de Cane Island Alternative Advisors analisti Timothy Peterson 2021 yılı için umutlu.

XRP 2021de Bitcoinden daha iyi performans gösterecek

Peterson özellikle Bitcoin fiyatıyla karşılaştırıldığında oldukça ortalama performansa rağmen XRPnin dibe vurduğuna ve hatta 2021de Bitcoinden daha iyi performans gösterebileceğine inanıyor.

Bence insanlar Rippleın 2021deki performansına şaşıracaklar. Muhtemelen 2017den beri en iyi yılını geçirecek ve belki de Bitcoinden daha iyi performans gösterecek.

Petersonın açıkladığı gibi XRPnin temellerini analiz ettikten sonra bu sonuca varıyor. Analist MagicPoopCannonun da bulduğu gibi XRP Mayıs 2018den beri takip ettiği düşen bir takozdan çıkabilir. Aşağıdaki şema MagicPoopCannonun grafiğini göstermektedir.

Analiste göre XRP beklenmedik bir yükseliş başlatarak önümüzdeki yıl 077 dolara yükselebilir. XRP bu yıl 0.33 $ işaretindeki güçlü direnci kıramadı ve şimdi 0.25 $ işaretinde stabilize oldu. Petersona göre önemli bir destek 022 dolar ve 025 dolar seviyesinde duruyor.

Öte yandan Peter Brandt XRPnin mevcut rallisinin yalnızca Bitcoini ve piyasanın geri kalanını takip ettiğini ve daha uzun sürmeyeceğini açıklıyor.

Yatırımcı ve analist “Dave The Wave” XRPnin  dibe ulaştığını gösteren bir grafik paylaştı. Bu grafik deseni analiste göre XRP için% 80 başarı olasılığı ile gerçekleşebilecek bir trendin tersine döndüğünü gösteriyor. Aşağıdaki grafik XRPnin fiyatta hemen yükselmeyeceğini ancak önümüzdeki yılın Temmuz ayına kadar 0.30 $ işaretine ulaşamayacağını ve bu direnç başarıyla aşıldıktan sonra 0.50 $ a yükseleceğini gösteriyor.

XRPnin izleyeceği gerçek yön aynı zamanda Amerika Birleşik Devletlerindeki politika ve düzenleyici önlemlerin daha da geliştirilmesine de bağlı. Dün bildirdiği gibi Ripple buradaki mükemmel konum koşulları ve net düzenleyici çerçeve nedeniyle Dubaide yeni bir şube açtı. Ripple bir süredir merkezini Londra veya Singapura taşımayı bile düşünüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku