quot Çok büyük bir boğa piyasasının başlangıcındayız quot

0 2

Bitcoin fiyatı 16 bin dolarlara kadar yükseldi. Böylece yıllık yeni bir yüksekliğe daha ulaştı.

Mike Novogratza göre Bitcoin “çok büyük bir boğa piyasasının başlangıcında”.

Galaxy Digital CEOsu ve Goldman Sachsın eski ortağı Mike Novogratz Squawk Box ile yaptığı röportajda Bitcoin hakkında her zamankinden daha olumluydu. Novogratz Bitcoinin artık resmi olarak bir boğa piyasasına girdiğini açıkladı. Yukarıdaki nedenlere ek olarak limitsiz para basmaya devam edecek olan merkez bankalarının Bitcoine daha fazla destek vereceğini de söyledi. Novogratza göre Bitcoin giderek artan bir şekilde mali sorumsuzluğa karşı bir önlem olarak görülüyor:

Bitcoinde bir boğa piyasasındayız. Fed para basmaya devam edecek. Kripto dünyasının bir ifadesi var biliyorsunuz ki Fed brrrrrrrr  o matbaa sürekli para basmaya devam ediyor. Ve böylece daha az mali daha fazla Fed kripto için iyi. Bence kripto ile ilgili daha büyük bir hikaye var. Benimseme aşamasında çok yol kat ettik. Her bankanın her teknoloji şirketinin dahil olduğunu göreceksiniz bu yüzden çok büyük bir boğa piyasasının başlangıcındayız.

Ünlü analist Josh Rager da şu anda yükseliş havası gösteriyor. Twitter üzerinden Rager yenilenen 14.000 ABD doları tutarındaki günlük kapanışın her şeyden önce “fazla heyecan olmadan” gerçekleşen büyük bir yükseliş işareti olduğunu vurguladı. Bu bağlamda Rager 16.000 ABD dolarını tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 ABD dolarına giden yolda olası yeni bir hedef olarak görüyor:

Yine Bitcoin günlük 14.000 $ ın üzerinde ve yükselmeye devam ediyor. Yine de öyle görünüyor ki çok fazla heyecan olmadan yapıyor gibi görünüyor. Seçim dikkat dağıtıcı olabilir ancak çoğu kişi bunun ne kadar büyük olduğunu anlamıyor gibi görünüyor. 16.000 $ ın üzerine doğrudan gönderin ve belki birkaçını uyandır

İlginç bir şekilde tüm Bitcoin yatırımcılarının % 9727si şu anda zaten kar bölgesinde. Intotheblock tarafından bildirildiği üzere “In / Out of the Money” göstergesine göre tarihinin herhangi bir noktasında Bitcoin satın alan yatırımcıların% 3ünden daha azı bugün satsalar zarar aralığında olacaktı. Şaşırtıcı 3223 milyon adres şu anda Bitcoin tutuyor ve varlıklarını bugün kârla satabilir.

Santimentin Twitterda bildirdiği gibi 14.000 ABD doları patlamaya borsalara büyük BTC girişi eşlik etti. Santimente göre mevduatlar 2019 seviyesini aştı:

 Santimentfeedin verilerinde görünen devasa BTC $ döviz girişi artışı var. Bu Temmuz 2019dan bu yana görülen en büyük artış. 16 aydır görülen yüksek artış bu geceki ABD seçim sonuçlarına götüren çok yakından izlenecek bir şey…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku