quot Boğa koşusu Bitcoin’i 30 bin dolara taşıyacak”

0 0

DataDash kurucusu Nicholas Merten Bitcoinin 2021in sonunda 30.000 dolara yükseleceğini belirtiyor.

Diğer analistlere göre mevcut temel veriler önümüzdeki günlerde daha fazla fiyat artışına işaret ediyor.

Son 11.200 $ lık düzeltmeden sonra Bitcoinin fiyatı yeni yatırımcıları çekmeyi başardı ve OKEx borsasında güvenlik yetkilileri tarafından yapılan soruşturmaların duyurulmasının ardından yükseldi.

DataDash kurucusu Nicholas Merten yeni bir tweetinde BTCnin daha uzun bir yükseliş döngüsünün ortasında olduğunu belirtiyor. Analizine göre Ağustos ortasından bugüne kadar süren kısa vadeli fiyat düzeltmesi sona erdi:

Bu destek hattını koruduğumuz ve direniş çizgisinden açıkça koptuğumuz için burada göreceli olarak dipte burada daha yüksek dipte belirlediğimizi düşünüyorum.

Bitcoin şu anda belirleyici bir düşük noktaya ulaştığında yavaş ama istikrarlı bir yükseliş trendi izleyecek ve sonunda Bitcoin gelecek yıl 30.000 $ seviyesine ulaşacak. Bitcoinin başlangıçta 14.000 $ işaretine ulaşacağını ve ilk denemede reddedileceğini açıklamaya devam ediyor. Bununla birlikte Bitcoin 2019un en yüksek seviyelerini hızla aşacak ve ardından 14.000 ila 15.000 $ arasında yeni bir destek oluşturacaktır:

14.000 – 15.000 Doları yeni desteğimiz yapın. Buraya yaklaşık 20.000 dolara gelin. Reddedin. 17.000 $a inin ve sonra yavaşça 23.000 $ 22.000 $ a geçeceğiz ve ardından 20.000 $ lık destek sağlamaya başlayacağız. Bundan sonra gökyüzü sınırdır. Döngü başladı.

Wall Street emektarı Tone Vays Bitcoinin önümüzdeki günlerde 12.000 dolarlık bariyerini aşacağını ve bir yükseliş eğiliminin izleyeceğini düşünüyor. Analizine göre Bitcoin tarihi bir dönüm noktasını işaretlemek için haftalık grafikte 12.000 $ işaretinin üzerinde kapanmalıdır:

Haftalık 12.000 $ civarında yeni bir yüksek kapanış elde ederseniz bu çok yükseliş işaretidir. Bu üç yılın en yüksek kapanışına sahip olduğumuz anlamına geliyor … Bu 8 Ocak 2018den bu yana en yüksek kapanış olacak …

Bitcoinin 11.550 dolarlık yerel direnişi aştığını ve bu nedenle başka bir fiyat artışının takip edebileceğini özetliyor. Önde gelen Bitcoin tüccarı ve Blockroot kurucusu Josh Rager Bitcoin konusunda da yükselişe geçti. Ona göre Bitcoin 11.300 $ işaretinin üzerinde kapanmayı başardı ve şimdi haftalık grafikte 11.900 $ işaretinin üzerine kapanması gerekiyor. Bu başarılı olursa Ocak 2018den bu yana yeni bir yerel haftalık en yüksek seviyeye işaret edecek ve bu nedenle güçlü bir şekilde yükselişe geçecek.

“YTedd” ve “il Capo of Crypto” gibi diğer tüccarlar da mevcut fiyat gelişmelerinin yükselişe geçtiğini ve daha fazla fiyat artışının geleceğini belirtiyor.

Altcoinler Ethereum ve XRP de güçlü temeller gösteriyor

Altcoin piyasasının çoğu da yana doğru hareket ediyor ancak Michaël van de Poppeye göre Ethereum ve XRP güçlü bir fiyat artışını da gösteren bir grafik modeli gösteriyor:

Burada tutmalıyız (370 dolar civarında). Bir sıkıştırma yapın. Bu sıkıştırmayı sürdürürsek ve yüksekleri 390 dolarlık direnç alanı etrafında tekrar test edersek nispeten hızlı bir hızda 440 dolara doğru bir çıkış yapabileceğimizi düşünüyorum. Bunun nedeni bu sık sık testleri burada yaptırdığımız gerçeği de göz önüne alındığında (yaklaşık 390 $). Bu bir test daha büyük olasılıkla fiyatın kırılmasına ve 440 dolara yükselmesine neden olacak.

Van de Poppeye göre XRP 0.23 $ lık önemli direnç seviyesini kırmanın ve böylece hafta boyunca devam eden yatay trendi sonlandırmanın eşiğinde. Aşağıdaki grafik XRPnin 026 USDye ve hatta daha yükseğe çıkmaya devam edebileceğini gösteriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku