quot Bitcoin, 2019 dan beri boğa koşusunda ve daha fazlası gelecek quot

0 0

 Bitcoin Ağustos ayında 12 bin 500 dolarlık en yüksek seviyesinden bu yana güçlü bir düşüş yaşadı. BTC şimdi 10 bin 700 dolardan işlem görüyor ve sadece birkaç hafta önce 9 bin 800 dolara kadar düştü.

Bitcoin şu anda 10 bin ila 11 bin dolar arasında konsolide ediyor ve bu aralıkta sıkışmış durumda.

Bazıları bu fiyat hareketinin 2018in sonlarında görüldüğü gibi başka bir çöküş olayının habercisi olmasından korkuyor.

Bir analist durumun böyle olmadığını iddia ediyor: Bitcoinin bir makro boğa piyasasında kaldığını söylüyor.

Bu analist geri çekilmenin gerçekleşmeden hafta önce 9.800 dolar olacağını doğru tahmin etti.

Analist kısa ve orta vadede Bitcoin için yukarı yönlü bir potansiyel olduğunu söylüyor.

Bitcoin Hala Boğa Piyasasında 

Bir kripto varlık analisti olan Willy Woo Bitcoinin bu yılın başındaki güçlü düşüşe rağmen bir boğa piyasasında kaldığını düşünüyor. BTCnin “vahşi dalgalanmalarını” bu sözleşmelerdeki yüksek kaldıraç özelliğinden dolayı oynaklığı artırabilecek kripto para birimi türev piyasalarına bağladı:

“Çöküş geçen yıl 3 bin dolarda gerçekleşti o zamandan beri boğa piyasasındayız “

Kısa vadede fiyat zayıflığına rağmen Bitcoinin bir boğa piyasasında olduğu iddiası Real Visiondan Raoul Pal da dahil olmak üzere alanı izleyen pek çok kişi tarafından tekrarlandı.

Bu yorumcular geçerli temellerin geri çekilmenin aksine BTC fiyat değerlemesine borç verdiğini iddia ediyor.

BTC İçin Sırada Ne Var?

BTC için sırada ne olduğu konusunda Woo iyimser. Son haftalarda uzmanlaştığı zincir içi trendlerin yukarı yönde bir dönüşü önerdiğini açıklıyor:

“Bu arada temeller fiyata yansımadan son döngünün (Aralık 2017) çılgınlık aşamasından daha fazla yeni yatırımcının geldiğini gösteriyor. Bunun nedeni türev platformlardaki sınırsız işlem oyunlarının fiyatı düşürmesidir. CFTC düzenlenmemiş türev borsalarının hacmini ve fiyat üzerindeki hakimiyetlerini düşürdüklerini açıkladı. BTC patlayacak. “

Açıkladığı gibi Bitcoin alanına yeni kullanıcıların akını muhtemelen sermayeyi BTCye çekecek ve böylece fiyatları artıracak.

Woo ayrıca son zamanlarda BTCnin zincir üzerinde el değiştirmesinin ani bir trendin tersine döneceğini düşündüren bir artış olduğuna dikkat çekti.

Analist Ağustos ayının sonlarında kripto para biriminin 9 bin dolarlara düşeceği tahmininde bulundu. Sadece bir hafta sonra varlık 9 bin 800 dolara kadar düştüğünde haklı olduğu kanıtlandı.

Tahmininin tekrar gerçekleşmesi Bitcoinin buradan daha yükseğe çıkması anlamına gelecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku