quot Bitcoin 11 bin 400 doları hedeflerken, bu 2 altcoin uçmaya hazırlanıyor quot

0 61

Yaygın olarak takip edilen kripto analisti ve yatırımcı Michaël van de Poppe iki altcoinin büyük kazançlar elde etmek için hazırlandığını söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda sektörde Crypto Michaël olarak bilinen teknik yatırımcı hem Curve Dao Token (CRV) hem de Swipe (SXP) ” ay görevine çıkacak” diyor.

CoinMarketCape göre CRV Ağustos ayı ortasında yaklaşık 12 dolardan başlayan Curve platformu için bir yönetim tokenıdır. O zamandan beri fiyatı düştü ve bu makale yazılırken 102 dolardan işlem görüyor. Van de Poppe eger toparlanır ve 165 doları kırarsa bundan bir sıçrama yapabileceğini ve 222-270 dolara ulaşabileceğini söylüyor.

SXP Swipe Networke ve cüzdan uygulamasına güç sağlar. CoinMarketCape göre Ağustos ayı ortasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 500 dolara ulaştıktan sonra fiyatı da düştü ve bu makale yazılırken 131 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe Swipeın yeni bir boğa döngüsüne başlamadan önce potansiyel olarak 1 dolar civarında yana doğru hareket edeceğini söylüyor. Daha yüksek yükseklere ve daha düşük düşüklere ulaşmaya başladıktan sonra patlayacağını ve 300 doları hedefleyeceğini tahmin ediyor.

Yatırımcı ayrıca Bitcoinin mevcut fiyat seviyelerinde tuttuğunu da belirtti. BTC yazım sırasında 10 bin 727 dolardan işlem görüyor.

“Dolar biraz yavaşlarsa BTC 10 bin 700-10 bin 800 dolarlık alanları ve belki de 11 bin 200-11 bin 400 dolarlık alanları test etmeye hazır görünüyor.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku