Analiste göre, Ethereum ve Uniswap ın başarısının arkasındaki üç temel faktör

0 1

Mythos Capitalin kurucusu Ryan Sean Adams Ethereum ve Uniswapın başarısını üç temel faktöre bağladı.

2020nin üçüncü çeyreğinde ETH ve Uniswap olmak üzere her ikisi de DeFide olağanüstü bir büyüme yaşadı.

DeFide kilitlenen toplam değer 10 milyar Doları geçti ve Uniswapın günlük hacminde artış oldu. UNIye olan talep de yükseldi.

The total value locked in DeFi

                                                                  DeFideki toplam değer

Unıswapın hızlı büyümesinin ardından merkezi olmayan borsanın arkasındaki ekip UNIyi başlattı. Tüm Uniswap kullanıcılarına sunulan yönetişim tokeni 8 Doları aştı. Bu 1 Eylülden önce her Uniswap kullanıcısına dağıtılan 400 UNİnin 3.200 Dolar olduğu anlamına geliyor.

Adams Uniswapın yönetim ve token aşamalarındaki başarısının arkasında üç temel sebebin olduğunu ileri sürdü.

Açık konuşmak gerekirse Uniswapın başarılı olma sebebi ortada. İnsanların istediği bir şeyi göndermeleri Ethereumun süper güçlerini kullanmaları ve ETH sınırlamaları çerçevesinde ürün ve platform uyumluluğu olması. Her zamanki gibi aynı hikaye.

Unıswapın ivmesi UNInin lansmanı ile daha da güçlendi çünkü topluluğa protokolü yönetme gücü veriyor. Ethereumun gaz harcaması açısından topluluk liderliğindeki merkezi olmayan bir protokol haline gelen en büyük platformu önemli bir kilometre taşı haline geldi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku