"Bitcoin 11 bin 400 doları hedeflerken, bu 2 altcoin uçmaya hazırlanıyor"

Abone Ol
"Bitcoin 11 bin 400 doları hedeflerken, bu 2 altcoin uçmaya hazırlanıyor"
Serkan Aydın
 • 27 Eylül 2020
 • Yazar:

  Yaygın olarak takip edilen kripto analisti ve yatırımcı Michaël van de Poppe, iki altcoinin büyük kazançlar elde etmek için hazırlandığını söylüyor.

  Yeni bir strateji oturumunda, sektörde Crypto Michaël olarak bilinen teknik yatırımcı, hem Curve Dao Token (CRV) hem de Swipe (SXP) " ay görevine çıkacak" diyor.

  CoinMarketCap'e göre CRV, Ağustos ayı ortasında yaklaşık 12 dolardan başlayan Curve platformu için bir yönetim token'ıdır. O zamandan beri fiyatı düştü ve bu makale yazılırken 1,02 dolardan işlem görüyor. Van de Poppe, eger toparlanır ve 1,65 doları kırarsa, bundan bir sıçrama yapabileceğini ve 2,22-2,70 dolara ulaşabileceğini söylüyor.

  SXP, Swipe Network'e ve cüzdan uygulamasına güç sağlar. CoinMarketCap'e göre, Ağustos ayı ortasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 5,00 dolara ulaştıktan sonra, fiyatı da düştü ve bu makale yazılırken 1,31 dolardan işlem görüyor.

  Van de Poppe, Swipe'ın yeni bir boğa döngüsüne başlamadan önce potansiyel olarak 1 dolar civarında yana doğru hareket edeceğini söylüyor. Daha yüksek yükseklere ve daha düşük düşüklere ulaşmaya başladıktan sonra, patlayacağını ve 3,00 doları hedefleyeceğini tahmin ediyor.

  Yatırımcı ayrıca, Bitcoin'in mevcut fiyat seviyelerinde tuttuğunu da belirtti. BTC, yazım sırasında 10 bin 727 dolardan işlem görüyor.

  "Dolar biraz yavaşlarsa, BTC, 10 bin 700-10 bin 800 dolarlık alanları ve belki de 11 bin 200-11 bin 400 dolarlık alanları test etmeye hazır görünüyor."

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Curve dao token ile ilgili her şey

  "Bitcoin 11 bin 400 doları hedeflerken, bu 2 altcoin uçmaya hazırlanıyor"

  "Bitcoin 11 bin 400 doları hedeflerken, bu 2 altcoin uçmaya hazırlanıyor"

  Yaygın olarak takip edilen kripto analisti ve yatırımcı Michaël van de Poppe, iki altcoinin büyük kazançlar elde etmek için hazırlandığını söylüyor. Yeni bir strateji oturumunda, se...

  • 27 Eylül 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.