PROFOSYONEL KRİPTO OYUNCUSU NO MANS SKY İSİMLİ OYUNDA GİZLENMİŞ BİTCOİN BULDU

0 0

Biraz bedava bitcoin bulmak mı istiyorsunuz? Hackernoona göre No Manın Sky isimli hayatta kalma oyunundaki bir çift gezegen 0004 BTCyi saklıyor.Oyuncular oyundaki ilgili iletişim istasyonlarını bularak bitcoin talep edebilirler.Bir kripto meraklısı ve yatırım danışmanı olan Jon Creasy yakında daha fazla gizli bitcoinin  geleceğini söyledi.Oyuncuların kripto para birimini kitlesel olarak kabul etmesini sağlayabileceğini düşünüyor.Twitter kullanıcılarına hangi kullanım durumunun kriptoyu 10 milyondan fazla kullanıcıya alacağı sorulduğundahavale ve P2P ödeme ve kumar ve tahmin pazarının arkasında oyun ve koleksiyonlar üçüncü sırada geldi.Oyuncuların maceracı doğasını göstermek için hızlı olan Creasy diğer bitcoin ödül avcıları ile iletişim kurmak isteyenler için bir alt kategori oluşturdu.Oyuncular ve kripto meraklılarını örneklerini takip etmeleri için teşvik etmeyi umuyor. Oyun endüstrisinin cryptocurrency üzerinde kurulabileceğine dikkat çekiyor.

Bu arada oyun şirketleri kripto para birimini çeşitli şekillerde kullanmaya devam ediyor.2016 yılında oyun ve dijital dağıtım platformu Steam BitPay tarafından sağlanan bitcoin ödemelerini kabul etmeye başladı.Ödeme işlemcisi bitcoinin Steame oyunculara dünya çapında ulaşmasına yardımcı olacağını ve kart ödemeleriyle ilgili yüksek ücretler ile ilgili ters ibraz risklerini eklediğini belirtti.Ne yazık ki geçen sene devre dışı bırakılan kripto ödemeleri bu teknolojinin önleyeceği çok yüksek ücretleri gerekçe göstererek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku