Popüler Kripto Para Analisti Bitcoin de (BTC) Zirvenin Yakın Olabileceğini Belirtti

0 7

2019 yılında Bitcoinin (BTC) 11.600 dolardan 6.400 dolar seviyesine düşüşünü tam zamanında tahmin eden kripto para analisti boğa piyasasının zirvesinin yakında gerçekleşebileceğini belirtti.

Kripto para piyasasında Dave the Wave olarak bilinen kripto para stratejisti takipçilerini Bitcoinin 20.000 dolar seviyesinden başlayan ve 57.505 dolara devam eden güçlü rallisinin son bulabileceği konusunda uyardı.

“Daha fazla simetri. Fiyatın kanalın dibiyle buluştuğu yerden fiyatın kanalın tepesiyle buluşacağı yere kadar olan Fibonacci ölçümü merkez olarak önceki zirveyi verir.

Davee göre Bitcoin büyük bir düzeltme yaşamadan önce 68.710.15 dolar seviyesine kadar yükselebilir.

“Bu tabloya bakıldığında BTCnin bir noktada 20.000 dolara geri döndüğünü görmek oldukça olası. Şu anki fiyatına kadar zamanının 2 / 3ünü satın alma bölgesinde geçirmiştir. Kanal birleştikçe ve artan fiyat keşfi ile bu oran muhtemelen düşecektir. Bu geçiş aşamasında giderek daha likit hale gelen bir piyasada yakın yıla ait spekülatif dönemler ve eşit derecede uzun düzeltmeler hakim hale gelmelidir. Genişletilmiş temellere sahip çok yıllık döngüler geçmişte kalabilir. “

Bununla birlikte popüler analist uzun vadede Bitcoinin nihayetinde yükseliş ivmesini yeniden kazanacağını ve 100.000 dolar seviyesinin geçileceğine inanıyor.

“Fiyatın 20.000 dolar olarak düzeltme görebileceğini ve ardından 100.000 dolara yükselebileceğine inanıyorum. Mevcut fiyat gerçek anlamda bu hedefin tam yarısı. Zaman açısından baktığımızda da zirveler arasında bir simetri de görebiliyoruz”

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku