Popüler Bir Analiste Göre, Parabol Yakın

0 8

Ethereum Bitcoinin 19 bin doları geçmesiyle birlikte 600 dolar seviyesine çıktı.

Şu anki sürece kadar bu seviyenin üzerinde kısa süreli olarak bulundu. Spekülatörlerden ayılar ETHnin mevcut durumdaki seviyesinde uzun süre yer almasını engellemeye çalışıyor. 

Bununla birlikte Ethereum mevcut durumda 2019 yılından bu yana uzun süredir devam eden bir birikim aralığının sonuna yaklaşıyor. Bu Bitcoinin son zamanlarda parabolik bir ralli görmeden önceki aralığı ile benzerlik gösteriyor. 

Bu nedenle bir analist Ethereumun büyük bir parabolik artış görmenin eşiğinde olduğunu düşünüyor.

Ethereum 600 Dolara Doğru Yükseliyor 

Piyasa boğaların kontrolüne geri döndü ve alıcılar BTCyi tüm zamanların en yüksek seviyelerinde görmek istediği için son satışların geçici olduğunu söylemek mümkündür.

Yazım sırası itibariyle Ethereum 592 dolar ile yüzde 4ün üzerinde işlem görüyor. Bu seviye varlığın 528 dolar olduğu zamana göre kayda değer bir yükselişe işaret ediyor.

ETH Çok Yıllı Bir Birikim Aralığından Çıkmak Üzere

Piyasayı yakından takip eden bir yatırımcı Twitter aracılığıyla Ethereumun son parabolik yükselişinden önce Bitcoin tarafından görülene benzer çok yıllı bir işlem aralığından çıkmak üzere olduğunu açıkladı.

Bitcoinin son zamanlarda yaptığı gibi bu aralığın üzerinde güçlü bir kırılma yaşarsa yakın vadede büyük bir yukarı yönlü hareketin olması bekleniyor.

Buna göre Ethereumun potansiyel olarak tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru büyük bir yükselişin eşiğinde olduğunu söylemek mümkündür.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku