Popüler Analistten Korkutan Uyarı: Bu 3 Altcoin Çakılabilir!

0 233

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin’in aşağı yönlü fiyat hareketinin kısa vadede bir dizi altcoin’i olumsuz yönde etkileyebileceğini söyledi.

Michaël van de Poppe, kripto para piyasalarıyla ilgili yaptığı yeni bir strateji oturumunda, BTC boğalarının lider kripto para birimini 58 bin dolar’ın üzerine çıkarıp çıkaramayacağını görmek için piyasayı yakından izlediğini ifade etti. Analist şunları söyledi:

“58 bin dolar seviyesi gerçekten kırılamaz ve tekrar destek olamazsa, fiyat daha da aşağı düşebilir ”

Van de Poppe, fiyatın daha da düşmesini önlemek için, Bitcoin fiyatının 55.100 dolarlık önemli bir destek seviyesini tutması gerektiğini söylüyor.

Analist, BTC bu seviyenin altında kalırsa, yakın zamanda büyük ralliler yaşayan altcoin’lerin  savunmasız olacağını söylüyor.

“55 bin dolarlık destek seviyesi tutulamazsa, Chiliz (CHZ), Enjin (ENJ), Theta (THETA) gibi altcoin’lerde gördüğümüz genel ivmenin sona ereceğini ve tüm bu paralarda devasa bir düzeltme olacağını düşünüyorum.

Bu, acı verici bir düzeltme olacak! Yüzde 50 ila yüzde 60 oranında bir düşüş anlamına gelir. ”

Uzun vadede, Van de Poppe piyasalardan umutlu. Bitcoin’de yaşanan mevcut düzeltmeyi, “mutlu bir düzeltme” ve genel bir kripto boğa piyasası döngüsünün sağlıklı bir parçası olarak nitelendiriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku