Popüler Analiste Göre Bu 5 Altcoin Patlama Yapabilir!

0 358

Tanınmış kripto trader’ı ve analist Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesini yenilerken, büyük kazançlar elde etmeye hazır olan ilk beş altcoin’i açıkladı.

Youtube üzerinden yayınladığı videoda Van de Poppe, 40.200 abonesine şu anda sosyal medyada pek dikkat çekmeyen altcoin’leri aramalarını söylüyor çünkü bu paralar risk / ödül açısından harika girdiler sunuyor.

Trader’ın listesinin başında KAVA (Kava.io) yer alıyor ve ünlü analiste göre kripto paranın şu anki fiyatından yaklaşık yüzde 350 artış potansiyeli var.

“Özellikle sahip olduğumuz yapı göz önüne alındığında KAVA’ya bakıyorum. 0.000065 bölgesini tersine çevirdi ve patlamaya başlamadan önce biraz daha fazla sıkıştırma istiyor”

Van de Poppe, listesinin ikinci sırasında ise SXP/BTC paritesi bulunuyor Kripto para stratejisti, SXP/BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00043’ten yaklaşık yüzde 90 düştüğü için yaşanan bu dönemde mevcut fiyatının düşük olduğunu ve yükselişin yakın olduğuna inanıyor.

Van de Poppe’nin listesindeki üçüncü madeni para ise Wanchain (WAN/BTC).

“Bazı yükseliş seviyelerini değiştirmeye çalışıyor, bu da 0.000013 beklemeyi görmeyi tercih ettiğim anlamına geliyor, bu da bize sonraki direnç seviyelerine doğru devam edip etmeyeceğini gösterecektir.

Tüccarın radarındaki dördüncü para DIA / BTC‘dir. Tüccar, paritenin şu anda gördüğü en büyük birikim döneminden geçtiğini söylüyor.

“Hacmin arttığını görüyoruz, bu da birikimin devam ettiği anlamına geliyor. 0,000065’in üzerine çıktığımızda, bu kripto para da çok konuşulacak”

Van de Poppe izleme listesindeki son çift ise LTC/BTC (Litecoin).

“Hala düşüş trendi içinde olduğundan bahsediyordum. Bu konuda boğa olmak için daha yüksek zaman dilimi seviyelerinin destek için değiştiğini görmek istiyorum. Çok büyük bir hareketin tetiklenmesi an meselesi.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku