Popüler Analist Bitcoin (BTC) İle Yükselişe Geçecek Altcoin’leri Açıkladı

0 174

Sektörde popüler olan bir kripto para stratejisti ve trader’ı, büyük hamleler için hazırlandığına inandığı dört altcoin’i takipçileriyle paylaştı.

Attığı yeni bir tweet’te, sektörde Smart Contracter olarak bilinen analist, 121.900 takipçisine Ethereum’daki kısa vadedeki fiyat hareketini yakından izlediğini söylüyor. Trader’a göre, ETH / BTC çifti, boğa rallisinin bir sonraki aşamasını başlatmaya neredeyse hazır.

“10 günlük içinde büyük bir ralli olacak. Bu patlak verdiğinde muhteşem olacak. Yeterince büyük bir yatırıma sahip olmamanın mazereti yok.”

Analist, Smart Contracter, ETH / BTC’de oldukça iyimserken, Litecoin’de daha da iyimser. Kripto para stratejisti, LTC / ETH çiftinin 0.115’ten 0.145’e yüzde 26’lık bir hareket için hazırlandığını söylüyor.

“Ben bir mega ETH boğasıyım ama LTC / ETH daha da boğa görünüyor. Bu yüzden artık büyük bir LTC boğasıyım. ”

LTC’nin USD değerine gelince, Smart Contracter, önceki direnci destek olarak yeniden test ettikten sonra 375 dolarlık önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) doğru yolda olduğunu tahmin ediyor.

Smart Contracter’ın radarındaki bir başka para, Polkadot (DOT) ekosistemi için merkeziyetsiz finans uygulamaları oluşturmak için bir platform olan Polkafoundry’dir (PKF).

“Stake etme için ne kadar kilitlenirse, o kadar az satılabilir. PKF’nin şimdiden oldukça güzel bir tablosu var. ”

Trader’ın grafiğine göre, boğa koşusuna doğru bir patlama Polkafoundry’yi tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,92 dolara yaklaştıracak.

Smart Contracter listesindeki son altcoin, blockchain indeksleme protokolü The Graph (GRT).

Trader, dalgalar halinde ortaya çıkan kalabalık psikolojisini tanımlayarak gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden bir piyasa analizi yöntemi olan Elliott Wave teorisine güveniyor. Smart Contracter’ın grafiğine göre GRT, yüzde 15’in üzerinde potansiyel kazançları temsil eden mevcut 1,98  dolarlık fiyatından yaklaşık 2,3 dolar’ a varan güçlü bir dalgaya hazır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku