Popüler Analist: Etherum Rakibi Altcoin Ocak’ta Patlamaya Hazır

190

Yakından takip edilen kripto stratejisti ve trader, bir altcoin projesinin piyasa yapısını Avalanche (AVAX)’ın hızla yükselen fiyat hareketiyle karşılaştırırken, Ethereum rakibi altcoin Near (NEAR) için ufukta büyük bir yükseliş olduğunu söylüyor.

Analist, Ethereum rakibi Near için büyük bir ralli öngörüyor

Cantering Clark takma adlı kripto analisti 99.100 Twitter takipçisine, ölçeklenebilirlik ve stabilite için tasarlanmış geliştirici odaklı bir Blockchain ağının, direnci kırmak ve ters hareket yapmak üzere bir hamle için hazırlandığını söylüyor. Konuya ilişkin olarak yaptığı paylaşımda kripto analisti şöyle bir değerlendirmede bulunuyor:

Önceki aralığın ve ATH’nin (tüm zamanların en yüksek seviyesini) yeniden test etmesi.
Önceki haftalık trendin iç değeri ve haftalık coin + günlük vwaps (hacim ağırlıklı ortalama fiyat).
Bence, altcoin NEAR’ın yapacağı son şey, bu azalan çapraz direnci ve bu haftanın yüksek hacim alanını (VAH- volume area high) kırmak ve bir sonraki büyük hareket hızla gerçekleşiyor. Boğa piyasası.

Kaynak: Cantering Clark/Twitter
Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Analist: altcoin NEAR fiyatı yüzde 40 oranında yükselebilir

Patlama gerçekleşirse Cantering Clark, altcoin NEAR’ın yakında mevcut fiyatı olan 14,19 dolar seviyesinden en az yüzde 40 oranında ralli yaşayacağını öngörüyor. Konu hakkındaki değerlendirmelerini paylaşan ünlü analist şunları ekliyor:

Yakında 20+ da görüşürüz, ancak görünüşe göre, bu kadar erken satılıyor. Bana FXS’nin 100’e, NEAR’ın 50’ye gittiği söylendi.

Kripto analisti ayrıca, merkeziyetsiz finansı güçlendirmeye odaklanan bir Blockchain olan Harmony (ONE) konusunda da iyimser. Cantering Clark’a göre, altcoin ONE’ın piyasa yapısı Avalanche’ın 59 dolardan 140 dolara kadar, yaklaşık olarak yüzde 140 oranında patlamadan önceki fiyat hareketini andırıyor. Bu konudaki düşüncelerini Cantering Clark şöyle aktarıyor:

Bu testin bana önceki benzer bir yapıyı hatırlattığını biliyordum. Bu altcoin projesi AVAX oldu. Önceki haftalık bağlamsal seviye, üç aylık VWAP ve 20 günlük hareketli ortalamanın kaybı ve kurtarılması.

Kaynak: Cantering Clark/Twitter
Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Near fiyatı son 24 saatte yüzde 0,5 oranında artış kaydederek, yazım sırasında 14,67 dolar seviyesinden işlem görüyor. Altcoin NEAR son 24 saatlik işlem hacmi ise 291.170.522 dolar düzeyinde gerçekleşti. Dolaşımda 600 milyon NEAR coin arzı ve toplamda 1 milyar coin arzı bulunuyor. Altcoin NEAR ve kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku