Ripple (XRP)’a Bahar Geliyor: Analistlerden Kritik Açıklamalar!

878

Ripple (XRP) topluluğu için hem bir destekçi hem de avukat olan Jeremy Hogan, SEC ve Ripple davasının sona ereceğini söylüyor. Davanın uzatılma olasılığı düşük ve uzmanlar Nisan 2022’yi davanın biteceği tarih olarak tahmin ediyor. Bu durum, XRP fiyatı için yükseliş beklentisini körüklüyor. Analistler, XRP fiyat rallisinde yükselişte ve XRP için 27 dolarlık bir hedef belirliyor.

SEC ve Ripple davası yakında sona erebilir

XRP2 projesini savunan ve hukuk danışmanı olan Hogan, davanın yakında sona erebileceğine inanıyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC)’nu ile Ripple arasında devam etmekte olan davanın Nisan 2022’de kapanabileceğinden umutlu.

Ünlü CEO Brad Garlinghouse, CNBC’ye verdiği röportajda, küresel ödeme firmasının 2021 yılında kaydettiği ilerleme hakkında kullanıcıları bilgilendirdi. Konuya ilişkin olarak Garlinghouse şu açıklamada bulunuyor:

Yavaş giden bir yargı sürecine rağmen oldukça iyi bir ilerleme görüyoruz.

Yargıç Sarah Netburn, Temmuz 2021’de eski SEC yetkilisi William Hinman’ın ifadesine izin vermişti. Topluluk, mahkeme kararlarının şu ana kadar şirket lehine ilerlediğine inanıyor. SEC ve Ripple davasında uzman keşfinin 14 Ocak 2022’de yapılması planlanıyor. Hem SEC hem de şirket, keşfi Ocak 2022’nin ortasına ertelemek için bir dava açmıştı.

Analistler XRP fiyatı için yükseliş öngörüyor

Bir kripto analisti, trader ve eğitimcisi olan @Bitboy_Crypto, SEC ile Ripple davası sona ererken altcoin fiyatında bir artış öngörüyor. YouTube kanalı CoinsKid’deki analistler, XRP fiyatı konusunda iyimser. Analistler, altcoin projesinin yükseliş trendinin devam etmesini bekliyor ve teknik analizlerine dayanarak 27 dolarlık bir hedef belirliyorlar. Ayrıca analistler, XRP fiyatının yatırımcılar için 0,87 dolardan iyi bir fırsat sunabileceğine inanıyor.

XRP fiyatı son 24 saatte yüzde 0,2 oranında artış kaydederek, yazım sırasında 0,848100 dolar seviyesinden işlem görüyor. XRP son 24 saatlik işlem hacmi ise 1.921.422.957 dolar düzeyinde gerçekleşti. Dolaşımda 48 milyar XRP coin arzı ve toplamda 100 milyar coin arzı bulunuyor. Altcoin Ripple (XRP) ve kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku