2022’de Ethereum mu, Bitcoin mi? Ünlü Yatırımcı Forbes’a Konuştu!

240
Ethereum (ETH), geçen yılı yüzde 250’lik sağlam bir getiri ile kapatarak 2021 boyunca Bitcoin (BTC)’den daha iyi bir performans sergiledi. ETH, en büyük rakibi BTC’yi büyük bir farkla geride bırakmayı başardı.

Kevin O’Leary: Ethereum 2022’de de kazanan taraf olacak

Kripto para piyasas konsolide olurken, Ethereum bir kez daha Bitcoin’den daha iyi performans sergiliyor. Teknik çizelgelere dayanarak, popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, ” ETH bu noktada Bitcoin’den daha fazla güçlü görünüyor. 3.500 dolar seviyesi yeniden test edildi. Sıradaki hedef, 4100 dolar.” açıklamasını yaptı. Birçok analist, 2021’in sonuna kadar Ethereum için 10 bin dolarlık fiyat hedefi vermişti. Ancak bu gerçekleşmedi. Bu hayal kırıklığı, analistlerin Ethereum’un 2022’de bu hedefi gerçekleştirme konusunda iyimser olmasını engellemedi. Birçok analist, Ethereum’un hala bu kilometre taşına ulaşabileceğine ve bu yıl daha da büyüyeceğine inanıyor. Analist, Poppe’ye göre ETH fiyatı 2022’de de ivme kazanarak yeni başarılara imza atmayaa devam edecek.
Geçen hafta Forbes ile yaptığı röportajda ünlü yatıırmcı Kevin O’Leary, “tüm kripto endüstrisini yazılım geliştirme ekipleri olarak gördüğünü” söyledi. Bu nedenle, Ethereum’un Bitcoin’den daha fazla kazançlar getiemeye devam edeceğine inanıyor. O’Leary şunları kaydetti:
Ethereum  benim en büyük yatırımım konumunda. Bitcoin’den daha büyük. Bunun nedeni, birçok finansal hizmet ve işlemin ETH ekossitemi üzerinde gerçekleşmesi. İşlemleri birleştiren ve Ethereum’daki gas ücretleri açısından genel maliyeti azaltan Polygon gibi yeni yazılımlar bile geliştiriliyor.

ETH, büyük değişim için gün sayıyor

Ethereum ayrıca bu yıl hissa kanıtı (PoS) sistemine yönelik büyük bir güncellemeye gidiyor. Bu, Ethereum ağ yeteneklerini katlanarak artıracak ve sistemi gas ücretleri açısından daha ölçeklenebilir ve uygun maliyetli hale getirecek. Bu değişimin, ETH’ye ivme kazandırması beklenyor

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, öncü sosyal medya platformu Twitter üzerinden takipçilerine bir itirafta bulunarak, altcoin Bitcoin Cash (BCH) hakkında açıklamalar yaptı. Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, altcoin Bitcoin Cash (BCH) hakkında yanıldığını itiraf etti. Buterin tweetlerinden birinde, önde gelen Bitcoin çatalının asi bir zihniyetten oluşan bir protesto hareketi olmaya odaklandığını ve bu nedenle tutarlı bir ilerleme yolundan yoksun olduğunu yazdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!
Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku