Polygon (MATIC)’da Kritik Gelişme! Fiyat Uçuşa Geçti!

303

Polygon (MATIC), yeni bir javascript sistemini duyurmasıyla 2,4 dolar ile altı ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Popüler Ethereum 2.katman çözümü Polygon, kendi ekosisteminde etkileşim kurmak için yeni bir javascript tanıttı. Duyuru yayına girdikten kısa bir süre sonra, protokolün yerel tokeni çift haneli rakamlarla altı ayın en yüksek seviyesine çıktı.

Polygon (MATIC)’un yeni javascript sistemi transfer için API sağlayacak

Duyuru, matic.js olarak adlandırılan yeni açık kaynaklı javascript sisteminin, Polygon ağındaki para yatırma, çekme ve diğer transfer türleri için API’ler sağlayacağını bildirdi. Her şeyin dahil olduğu bu yeni sürüm, yani v3; daha önce pek çok uygulamada kullanılan önceki versiyonlardan daha üstün bir şekilde çalışıyor. Farklı ekosistemleri destekleyebilmesini sağlarken, geliştiricilerin uygulamaları sorunsuz bir şekilde oluşturmasına ve dağıtmasına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Ethereum’un yerel tokeni – ether desteğinin geliştirilmiş özelliklerden bazıları, azaltılmış paket boyutları ve farklı işlevleri ayrı paketlerde göndermek için eklenti desteğini içeriyor. Bu, yakın zamanda iş akışı otomasyon platformu PARSIQ’a da entegre edilen Ethereum L2 çözümünden gelen en son gelişme oldu.

MATIC son 6 ayın en yüksek seviyesine ulaştı

Polygon (MATIC)’un yerel dijital varlığının fiyatı, matic.js güncellemesine oldukça iyi tepki verdi. Günlük en düşük seviyesi 1,95 dolardan 2,4 dolara çıktı ve bu artış son 24 saat için yüzde 20’den fazla bir artışı temsil ediyor.

Biraz daha büyük bir ölçeğe bakıldığında, MATIC, 28 Kasım’da 1,5 dolar civarında durduğundan bu yana yüzde 60 arttı. Bugün erken saatlerde 2,4 dolara dokunan token, Mayıs sonundan bu yana en yüksek fiyat seviyesini gördü. Mayıs ayında 2,8 dolar seviyelerinde kaydedilen token, tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 15 uzaklaşmış oldu. CoinGecko verilerine göre, MATIC şu anda piyasa değeri bakımından 16 milyar doları aştığı için en büyük 15. dijital varlık. Polygon geçtiğimiz 1 yıldan bu yana yüzde 11407.7, geçtiğimiz 30 gün içerisinde ise yüzde 15 değer kazandı ve 15.3 milyar dolarlık piyasa değeri ile on beşinci sırada yer alıyor Yazı yazıldığı esnada Polygon (MATIC), son 24 saatte yüzde 9,3 değer kazanarak anlık olarak 2,25 dolardan işlem görmekte.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak cryptopotato
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku