Poloniex, Bitcoin Vadeli İşlem platformunu başlattı

0 17

Deneyimli kripto para borsalarından biri olan Poloniex türevler partisine katılacak. Mekan yatırımcıların USDT ile BTC sürekli swaplarını teminat olarak ve 100xe kadar kaldıraç kullanmalarını sağlayan bir platform olan Poloniex Futuresu başlattı.

Poloniex Bitcoin Vadeli İşlemler Partisine Katıldı

11 Temmuz tarihli resmi bir açıklamaya göre Poloniex Vadeli İşlemler ticaret platformunu başlattığını duyurdu .

Lansmanın ardından yatırımcılar 100xe kadar bir kaldıraç faktörü kullanarak yeterince uzun veya kısa Bitcoin yapabilecek. Sistem belirli bir son kullanma tarihi olmayan vadeli işlem sözleşmeleri olan kalıcı takaslar kullanıyor. Başka bir deyişle yatırımcılar istedikleri zaman pozisyonlarını açıp kapatabiliyor.

Sürüm başına Poloniexin spot marj ve borç verme platformlarındaki mevcut hesapların yeni bir hesaba kaydolması gerekmeyecek ve fonları “sorunsuz bir şekilde” aktarabilecek.

Yukarıdakilere ek olarak Poloniex her kullanıcının yeni özellikleri deneyebilmesi için 10.000 USDT demo alacağı bir demo platformu da başlatacak.

Kripto Para Türevleri Yükselişte

Önde gelen borsa Binance dahil olmak üzere birçok önemli mekan kendi türev silahlarını başlattı. Örneğin Binance Vadeli İşlemleri hızla önde gelen Bitcoin vadeli işlem borsalarından biri haline geldi.

CryptoPotato kısa süre önce Binance Futuresa olan açık faizin genel ticaret hacmine rağmen Haziran ayında % 180 arttığını bildirdi.

Açık faiz uzun ya da kısa olmalarına bakılmaksızın tüm açık pozisyonların toplanması ve kapatılmış olanların çıkarılmasıyla hesaplanıyor. Bu nedenle hacim azalırken daha da açık pozisyonlar bulunuyor bu da traderların volatilitede bir artış beklemelerini öneriyor.

Bitcoin Mart ortası çöküşünden bu yana % 78den fazla arttı ancak spot hacimler de yaklaşık % 28 düştü. Bu insanların şu anda satmak yerine HODLye daha meyilli oldukları anlamına geliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku