Blockchain platformu, tarım ve balıkçılık endüstrilerinde değişimi hedefliyor

0 0

Blockchain destekli bir sosyal ticaret platformu olan Release 12 Temmuzda platformunun tarım ve balıkçılık endüstrisini dönüştürmeye hazır olduğunu açıkladı.

Lojistik verimlilik ve fiyat gibi sorunların çözülebilmesi durumunda tarım ve balıkçılık endüstrileri küresel ölçekte ölçeklendirme potansiyeline sahiptir. Release küresel tarım ve balıkçılık lojistiğinin dönüştürülmesine yardımcı olacak bir sosyal ticaret mimarisi geliştirdiği bildirildi.

“Satıcılar taze çekilmiş sebze meyve balık kabuklu deniz ürünleri vb.spot fiyatlarına karar verebilecekler. genel bir alıcıya satarken. Bu potansiyel olarak sektördeki temel sorunları çözebilir ve hem alıcıların hem de satıcıların yararına büyük ölçüde optimize edebilir.”

Release lojistik ve tedarik zinciri verimsizliği alıcılar ve satıcılar arasında etkili iletişim eksikliği sosyal ticaretin karşılaştığı en önemli sorunlardan bazıları olarak görüyor. Yayın bu sosyal ticaret platformunun aracıların e-ticarette tarım ve balıkçılık kapsamını daha da güçlendirecek rolünü ortadan kaldıracağını vurguladı.

Sosyal Ticaret ve Ademi Merkeziyetçilik

Sosyal ticaret sosyal medyayı ve ürün ile hizmetlerin çevrimiçi satın alınması ve satılmasına yardımcı olan kullanıcı katkılarını içeren bir e-ticaret alt kümesidir. Release sosyal medya ve e-ticareti birleştirmeyi doğada dağıtılmış ve merkezi olmayan sağlam bir sosyal ticaret platformu sağlamayı amaçlıyor.

Proje sağlam güvenli ve şeffaf bir sosyal ticaret platformu geliştirmek için Big Data ve Artificial Intelligence gibi en son teknolojileri kullandı.

Release yerli token sahiplerin diğerlerinin yanı sıra hizmetler beceriler ürünler satın almak için platformdaki özelliklere erişmesine izin verecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku