Piyasanın yeni gözdesinde hedef 5 dolar mı?

0 15

Traderler ve yatırımcılar arasında tercih edilen merkezi olmayan kripto borsası olan Uniswap UNI’nin piyasaya sürülmesiyle piyasaları alt üst etti.

UNInin piyasaya sürülmesi daha önce görülmemiş bir şeydi. Zira platformu ilk eylül ayından önce alım satım yapmak için kullanan veya likiditesine katkıda bulunan herkes minimum 400 UNI token alabilirdi.

Peki bundan sonra ne olabilir?

Analistler Uniswap tokeninin yakın vadede daha da artmasını beklediklerini belirtiyor. Bir trader hedef olarak 500 dolar seviyesini işaret ediyor ki bu mevcut fiyat seviyeleri göz önüne alındığında önemli bir artış anlamı taşıyor…

Uniswap hem likidite sağlayıcıları hem de token yatırımcıları için tercih edilen bir platform olarak DeFi pazarının benimseme eğilimine liderlik ediyor.

Platformda V1 aşamasındayken işlem yapan bazı kullanıcılar 400den fazla token bile aldı.

Kripto para biriminin beklentilerine gelince halihazırda yaklaşık 3 milyar dolarlık bir değere sahip olması nedeniyle yukarı tarafı biraz sınırlı olabilir.

Bununla birlikte toplam arzın çoğu yıllarca serbest bırakılmayacak. Bu da 177 milyon dolarlık mevcut piyasa değerini protokolün genel kullanım oranlarına kıyasla oldukça düşük hale getiriyor.

Bir analist “çılgın satış baskısı” karşısındaki gücünün daha fazla yükselişe geçmeye hazır olduğunu gösterdiğini belirtiyor ve “UNI çılgın satış baskısı kriptodaki en büyük bedava para düşüşü diğer tüm altcoinler kanıyor ve hala fiyat tutuyor neden? belki de şu anda kriptoda en meşru saygı duyulan ve kullanılan şey olduğu içindir. uniswap fiyatının kötü bir şekilde düştüğünü düşünmüyorum … ” şeklinde konuşuyor.

Trader: UNI Token muhtemelen 500 dolara yükselecek

Haber yayına hazırlandığı sırada Uniswap tokenı (UNI) 300 doların hemen altında işlem görüyordu.

Bir analist 5.00 dolarlık seviyelere doğru bir yükselişin yakın vadede yakın olabileceğine inanıyor ve bu olasılığı gösteren aşağıdaki grafik sunuyor:

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku