Piyasanın 2 Büyüğü için Teknik Sinyaller Ne Yönde? Bu hafta Neler Bekleniyor?

0 0

BİTCOİN

Bitcoin fiyatı ABD doları karşısında 19 bin dolar bölgesinin üzerinde pozitif bir bölgede işlem görüyor. BTC 19 bin 500 doların üzerinde daha fazla yükseliş olasılığının yüksek olduğunu düşündüren önemli bir yükseliş paternini kırdı.

Bitcoin 18 bin 800 dolar ve 19 bin dolar direnç seviyelerinin üzerinde pozitif bir bölgede işlem görüyor.

Fiyat şu anda 19 bin dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde işlem görüyor.

BTC / USD paritesinin saatlik grafiğinde (Krakenden gelen veri akışı) 19 bin 150 dolara yakın dirençle kilit bir sözleşme üçgeninin üzerinde bir kırılma oldu.

Parite yakın vadede 19 bin 500 dolar direnç seviyesinin üzerinde yükselmeye devam edecek.

Bitcoin kısa vadeli bir aşağı yönlü düzeltme başlatırsa 19 bin 200 dolar seviyesinin veya kırık üçgen trend çizgisinin yakınında destek bulabilir. İlk temel destek 19 bin 150 dolar seviyesine yakın.

Ana destek şu anda 19 bin dolar seviyesinin yakınında oluşuyor. 19 bin dolar seviyesinin altında uygun bir günlük kapanış fiyatı yakın vadede 18 bin 500 dolar destek seviyesine doğru yönlendirebilir.

BİTCOİN ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

ETHEREUM

Ethereum Bitcoine benzer şekilde ABD doları karşısında istikrarlı bir artış başlattı ve 580 doların üzerine çıktı. ETH fiyatı kazançları pekiştiriyor ve kısa vadede düşüşü düzeltebilir.

Ethereum 565 dolar ve 575 dolar seviyelerinin üzerinde yükseliş ivmesi kazandı.

Fiyat şu anda 580 dolarlık pivot bölgesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.

Saatlik ETH / USD grafiğinde 579 dolara yakın destekle oluşan büyük bir yükseliş eğilimi çizgisi var.

Parite daha düşük düzeltme yapabilir ancak 580 ve 575 dolar seviyelerinin destek sağlaması muhtemel.

Ethereum 592 dolar ve 594 dolar direnç seviyelerini temizleyemezse aşağı yönlü bir düzeltmeye başlayabilir. 580 dolar seviyesinin yakınında bir ilk destek bölgesi oluşuyor.

Bir sonraki büyük destek 578 dolarlık bölgeye ve trend çizgisine yakın. Trend çizgisinin altında bir kapanış fiyatı 570 dolar seviyesine ve 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yönlendirebilir.

ETHEREUM ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku