Piyasalar sert düşüşün ardından beklemede… Peki bundan sonra ne olabilir?

0 0

BİTCOİN

Bitcoin şu anda ABD Doları karşısında haftalık olarak 8 bin 512 dolar seviyesinden bir toparlanma çabası içerisinde. Bununla birlikte BTC fiyatı hala 9 bin dolar civarında birçok önemli dirençle karşı karşıya. Bu seviyenin aşılamaması düşüşün devam anlamına gelebilir. Bitcoin ABD doları karşısında 8 bin 512 dolar seviyesinden kısa vadeli yukarı yönlü düzeltme işaretleri gösteriyor.

BİTCOİN TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

ETHEREUM 

Ethereum ABD doları karşısında 208 dolarlık düşük seviyeden güçlü bir toparlanma başlattı. Bununla birlikte. Ancak yukarı hareketin devamı halinde 240 dolar seviyesinde bulunan güçlü bir direnç noktası var. Bu noktanın kırılamaması durumunda düşüşe devam edebilir. Ethereum yüzde 8den fazla yükseldi ve ABD Doları karşısında 230 dolar seviyesinin üzerine çıktı.

ETHEREUM TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

XRP

Ripple ABD doları karşısında 0.2220 dolarlık destek alanından yukarı yönlü bir tepki yükselişi başlattı. XRP fiyatı şu anda 0.2450 doları test ediyor ve yeni bir ralli için 0.3500 doları geçmesi gerekiyor. XRP fiyatı şu anda ABD doları karşısında 0.2320 ve 0.2400 dolar seviyelerinin üzerinde toparlanma çabasın içerisinde.

XRP TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku