Piyasa yakında Bitcoin de patlayıcı bir hareket bekliyor

0 0

Son birkaç haftadır Bitcoin bir Stablecoin gibi işlem görüyor. Dünyanın önde gelen kripto para birimi son derece düşük hacmin arkasında 9200 dolar civarında gezinmeye devam ediyor.

Bitcoin sadece sessiz değil aynı zamanda çok sessizdi.

Sessizliğin tadını çıkarın BTC yakında bunu değiştirecek. (CryptoYoda (@CryptoYoda1338) 15 Temmuz 2020)

Volatilite neredeyse en düşük seviyede günlük % 1.3 dalgalanması ve haftalık % 3.5 dalgalanması ile piyasa “patlayıcı bir hareket” için hevesle bekliyor.

Bunun ortasında yatırımcı Crypto Yoda Üstel Hareketli Ortalamaların (EMA) da bazı hamleler yaptığını ve “yükseliş eğiliminin devam edeceği zaman geldiğini” fark ediyor.

Haftalık EMAlar: üst üste 3d EMA: üst üste Günlük EMA: üst üste 4 saat EMA: geçerli fiyatla paketlenmiş 1 saat EMA: geçerli fiyatla paketlenmiş 15m EMA: geçerli fiyatla paketlenmiş.

“Bitcoin o kadar sıkıştırıldı ki herhangi bir kırılma dominoların düşmesine neden olacak. Trader Cantering Clark ”gün içi durma kümeleri bile kaskadın devam etmesini sağlamak için uzun vadeli pozisyon alanlarına taşınmak için yeterli olmalıdır dedi.

Bu arada Bitcoinin fiyatını belirlemek için S2F modelini kullanan Planbye göre “arkanıza yaslanın rahatlayın ve bu gösteriyi izleme zamanı.”

Bitcoin fiyatı şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinden % 54 düştü ancak hash rate gibi diğer temeller son zamanlarda yeni bir zirveye ulaştı.

Bunun yanında yatırımcılar BTClerini döviz cüzdanlarından hızlı bir şekilde uzaklaştırırken 01 BTC ile yeni adresler yapan adres sayısı ile BTCye girmeye devam ediyorlar.

Stabilcoinlerin patlayan büyümesi aralarında atlamaya hazır çok fazla para olduğunu gösteriyor. Mart satışından sadece dört ay sonra stabilcoin arzı 12 milyar dolara iki katına çıktı ve Tetherin arzı resmi olarak 10 milyar doları aştı.

Merkez bankalarının yaptığı tüm para baskılarını unutmamak gerekiyor. Ekonomist ve yatırımcı Alex Kruger “Önemli bir konu virüsün aşırı derecelendirilmesidir ancak merkezi planlamacılar teşvik vermeye devam edecek. Özellikle Fed parasal ihracı artırmak için çok fazla alana sahip ve ABD politikacıları bize daha fazla para verecek ” dedi.

Enflasyonun makro zemininde devam eden birikim ve Fedin bilançosunun büyük ölçüde genişlemesi ile Bitcoin “mantıklı bir seçim” gibi görünüyor.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku