Piyasa huzursuz… Peki teknik göstergeler nasıl?

0 0

BİTCOİN

Bitcoin 9 bin 750 doların üzerinde kalmak için mücadele etti. Ancak bunda başarılı olamadı ve 9 bin 500 dolarlık desteğe doğru geriledi. Şu an için 9 bin 500 dolar seviyesi kilit destek noktası konumunda. Zira bu desteğin altına gelinmesi durumunda BTC fiyatı ciddi şekilde düşebilir.

BİTCOİN ANALİZİNİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

XRP

XRP 0.2740 dolarlık desteğin üzerinde kalmayı başaramadı ve ABD doları karşısında düşüşünü devam ettirdi. XRP fiyatı şu anda kilit 0.2650 dolar desteğini test ediyor ve daha yüksek düzeltme hareketine maruz kalabilir.

Ripple fiyatı yüzde 3 düştü ve ABD doları karşısında 0.2740 dolarlık desteğin altında işlem gördü.

XRP ANALİZİNİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

ETHEREUM

Ethereum şu anda ABD doları karşısında 270 doların altında seyrediyor.. ETH fiyatı yukarı yönlü yeni bir hareket başlatmadan önce 255 dolar seviyesinde bulunan önemli destek noktasını test edebilir.

Teknik olarak Ethereum 280 dolar seviyesinde bulunan önemli direnç noktasını gerçek anlamda kıramayınca ABD doları karşısında düşüş yaşadı.

ETHEREUM ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku