Piyasa değeri hafif geriledi

0 0

ABD ve Çin ticaret anlaşması sonrası yatırımcıların risk iştahındaki artışla kripto para birimlerinde görülen düzeltmeye paralel olarak piyasa değeri 235 milyar 658 milyon dolarla 240 milyar doların altına indi.

ABD Başkanı Donald Trump ve Çin Başbakan Yardımcısı Liu Henin Çarşamba günü Beyaz Sarayda imzaladığı ve 30 gün içinde resmi olarak uygulamaya girmesi beklenen ticaret anlaşmasının ilk aşaması sonrası yatırımcıların güvenli liman arayışının sona ermesiyle hisse senedi piyasalarında yeniden iyimser bir görünüm etkili oldu.

Buna paralel olarak kripto para birimlerinde izlenen düzeltmeye paralel olarak piyasanın 157 milyar 227 milyon dolarlık piyasa değeriyle piyasanın belirleyicisi Bitcoin piyasanın yüzde 66.7sini oluşturdu. Bitcoindeki düzeltmenin ardından yeniden 9 bin dolar düzeyini test edebileceği bekleniyor. Bitcoin destek düzeylerinin ise 9700 dolar ile 8500 dolar arasında olabileceği tahmin ediliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku