Paypal Etkisinden Sonra Bitcoin Nereye Doğru Gidecek?

0 0

Bitcoin son birkaç günde güçlü temel olayların ortasında yükseldi.

Kripto para birimi şu anda 12.800 $ dan işlem görüyor bu da yeni yılın bugüne kadarki en yüksek seviyelerinde.

Madeni para yalnızca son 24 saat içinde % 8in üzerinde artarak çoğu altcoin ve dijital varlığın üzerinde performans gösterdi.

Bitcoin fiyatının en yüksek olan son ayağı PayPalın kriptoyu benimsediği haberleriyle ilgili görünüyor.

Küresel bir ödeme şirketi olan PayPal kripto para alım satım desteği eklediğini açıkladı.

Bu ödemelerde dünyanın en önemli şirketlerinden biri tarafından Bitcoinin bir onayı olarak görülüyor.

Teknik durum olumlu kaldığından bu haberden sonra Bitcoinin yükselmesi bekleniyor.

BTC Yeni Yılda Fırlayacak 

Bitcoin PayPalın kripto piyasasına girdiği haberinden sonra ivme kazandı.  Önde gelen kripto para biriminin bu entegrasyondan sonra perakende giriş ve kullanım akışı görmesi bekleniyor.

BTCnin yeni bir yıl öncesine göre en yüksek seviyeye ulaşması bu pazarın kesinlikle düşüş trendinde olmadığını öne sürdüğü için önemlidir.

Bitcoinin yılbaşından bugüne kadarki en yüksek seviyelerini geçememesi genel ayı trendlerinin olabileceğinin sinyalini verirdi.

Haftanın yarısı dolduğu için analistler kripto para birimini yakından takip ediyor. Kripto para biriminin uzun vadeli bir yükseliş pozisyonunu onaylaması için haftalık mumun 12.000 $ ın üzerinde bir fiyatla kapatılması gerektiğini söylüyorlar.

12.000 $ uzun zamandır Bitcoin için önemli bir fizyolojik seviye olarak hareket etti ve 2019daki haftalık yüksekleri ve bu yılın başındaki haftalık yüksekleri işaret etti.

Artma Potansiyeli Var

Analistler Bitcoinin önemli direnç seviyelerini aştığı için büyümek için potansiyele sahip olduğunu düşünüyor.

Bir tüccar hareket başladıktan kısa bir süre sonra aşağıdaki grafiği paylaştı. Önde gelen kripto para birimi Eylül ve Ekim ayı başlarında yapılan düzeltmelerde önemli bir makro destek seviyesinden sıçradı. Böyle bir direnç-destek değişimi en son 2018 makro düşüklerinde görüldü.

Diğerleri kripto para biriminin türev piyasasının ters yönde yakın bir patlamaya işaret ettiğini belirtiyor.

Fonlama oranları hala nötr ila zar zor pozitif ve 13.000 $ ın üzerinde çok az dirençle birlikte alıcılar devreye girdiğinde fiyat keşfi gerçekleşebilir. Alandaki bazı fon yöneticileri kripto para biriminin önümüzdeki haftalarda 15.000 $ a yükselebileceğinden bile bahsetti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku