PayPal CEO su: Müşterilerin sadece % 10 unun kripto hizmetlerine erişimi var

0 0

PayPal CEOsu Daniel Schulman büyük online ödeme işlemcisinin önümüzdeki yılın başında kripto para birimiyle ilgili çok sayıda yeni özellik ekleyeceğini söyledi.

Fortune tarafından bildirilen en son kazanç çağrısında Schulman platformun 28 milyon yatırımcı mal ve hizmetler için kripto ödemelerini mümkün kılacağını kaydetti. Bunun “tüketiciler veya yatırımcılar için ek ücretlere” neden olmayacağına dair güvence verdi.

Aynı zamanda PayPalın mobil ödeme hizmeti uygulaması Venmo dijital varlık satın alımlarını da destekleyecek.

Daha önce Bitcoin sahibi olduğunu söyleyen Schulman PayPal müşterilerinin yalnızca % 10unun kripto para hizmetlerine erişimi olduğunu iddia etti. “Şirketin tahmin ettiğinden iki veya üç kat daha büyük” bir bekleme listesi bulunuyor. Önümüzdeki birkaç hafta içinde daha fazla kullanıcı erişim elde edecek.

PayPal CEOsu ayrıca şirketinin kullanıcıları için kripto para birimi cüzdanlarını keşfetmek amacıyla merkez bankaları ve düzenleyiciler ile yakın görüşmelerde olduğunu belirtti. Dijital cüzdanların tüm dijital para birimlerinin doğal bir tamamlayıcısı olduğunu düşünüyor.

Ekim ayı ortasında dev online ödeme işlemcisinin 300 milyondan fazla kullanıcısına kripto para birimleri sunmayı planladığı bildirildi. O süreçten itibaren artan ilgi Bitcoin ve diğer dijital varlıkların fiyat değerlenmesine yol açtı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku