PayPal bazı ‘altcoinler’i ateşleyebilir

0 2

Boom Todayin Rusyada yayınladığı ünlü program ve araştırmacı gazeteci Ben Swann ödeme devi PayPalın konuklarıyla birlikte kripto para ticareti hizmetleri sunmayı planladığı iddialarını konuştu.

Bilindiği üzere birkaç gün önce dünya çapında 325 milyondan fazla kullanıcısı olan PayPalın kripto para alım satım ve saklama hizmetleri sunmaya hazırlandığı öne sürüldü. Anonim kaynaklara dayanan haberlerde iddialar PayPalın bir kripto mühendisi aradığı bir iş ilanı açtıktan sonra güçlendi.

Coinbase ve Binancee göre Swann PayPalın devasa kullanıcı tabanına dikkat çekti. Ana konu ise PayPalın hangi kripto paraları listeleyeceği.

Swann PayPalın Bitcoin dışında listeleyeceği herhangi bir altcoinin ciddi bir değer artışı yaşayacağını düşünüyor. Ünlü televizyoncu “Altcoin PayPal platformuna hızla giriyor” yorumunu yaptı.

Programdaki bir başka uzman olan eski JPMorgan traderı Christia Ai altcoin listesinin yasal onay ve iş geliştirme açısından uygulanmasının gerçekten zor olabileceğinin altını çizdi.

PayPalın bu özelliği 3 ay içinde etkinleştireceği belirtiliyor. Şirket böyle bir hizmet vermeye başladıktan sonra özellikle Amerikada Coinbaseden liderliği alabileceği düşünülüyor. Coinbasein bugün dünya çapında 30 milyondan fazla kullanıcısı var.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku