"Patlamaya Hazır" Denilen 5 Binance Altcoin'i Bunlar!

“Patlamaya Hazır” Denilen 5 Binance Altcoin’i Bunlar!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, FTX’in iflasının ardından kripto para sektöründeki firmalar büyük zorluklarla başa çıkmaya çalışıyor. Bununla birlikte bir çok altcoin fiyatında devasa düşüşler yaşandı ve düşüş ivmesi devam ediyor. Piyasadaki düşüşlere rağmen, analist Lawrence Mike Worijide, Binance ekosisteminde patlamaya hazır olduğunu düşündüğü 5 altcoin projesini paylaştı.

Patlamaya hazır denilen Binance ekosistemindeki ilk altcoin: Litentry (LIT)

Mayıs ve Eylül arasında LIT, çift dipli bir model oluşturan büyük bir farkındalık kazandı. Bu genellikle yükseliş etkileri taşır. Ve bu ayın başlarında, LIT fiyatı uzun vadeli 1,10 dolarlık yatay direnç alanından ayrıldı. Analiste göre LIT’in etkileyici yükselişi fark edilmedi. Proje son günlerde büyük bir farkındalık kazandı. Analist bunun fiyat hareketini etkileyeceğini düşünüyor. Binance, Litentry’yi bu yıl tanıttı ve proje, Binance’de listeleniyor.

Bu gelişmenin altcoin için bir yükseliş görevi görmesi bekleniyor. Binance’de listelenmek başarı anlamına gelmez. Ancak bu, milyonlara erişiminiz olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte analiste göre Litentry’in iyi bir kullanım alanı var. Proje, havale ve sınır ötesi ödemeler gibi sorunları çözen temel bir blockchain çözümü sunuyor. Ancak şu ana kadar kimlik çok fazla ilerleme görmedi.

Oasis Protocol (ROSE)

Analistin listesindeki bir diğer altcoin Oasis Protocol. Analist, Oasis Procokol’ün büyük bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyor. Oasis Protocol, gizlilik odaklı bir katman-1 platformudur. Aynı zamanda bir hisse kanıtı akıllı sözleşme blockchain’idir. Oasis, DeFi ve veri ekonomisine odaklanır. Kullanıcılarının verilerini kontrol etmelerini sağlar. Analiste göre Oasis’in kullanım durumları, birçok insanın bu konuda yükselişe geçmesinin önemli bir nedenidir. Proje, şu özellikleri ile ön plana çıkıyor: İşlem hızı, özel kredi, teminatsız krediler. ve özel AMM’ler.

Analiste göre Oasis, piyasadaki en etkileyici teknolojilerden birine sahiptir. Teknoloji tasarımı Polkadot ve Ethereum’un bir birleşimidir.. Böylece, Oasis şunları sağlar: Daha yüksek ölçeklenebilirlik, daha düşük gecikme, daha düşük ücretler. Ayrıca bunları, yürütmeyi fikir birliğinden ayırarak yapar. Ayrıca proje ParaTimes adlı ikinci bir katman tanıttı. Bu, işlemleri paralel olarak işleyecek ve işlem hacmini iyileştirecek. Oasis stratejik ortaklıklar kurmaya odaklanmış görünüyor. Bunlardan biri Meta ile gizlilik odaklı bir anlaşma. Meta odağını blockchain’e çevirdi. Bu nedenle, Oasis ile ortak olmak, protokol için iyi bir fırsat gibi duruyor.

Patlamaya hazır denilen Binance ekosistemindeki 3. altcoin: Moonbeam (GLMR)

Analiste göre Moonbeam, en heyecan verici kripto EVM uyumlu projelerimden biridir. Proje tamamen çoklu zincire odaklanıyor. Moonbeam, DOT parachain alan ilk kripto projelerinden biriydi. Yani sağlam bir toplulukları var. Analist, Binance ekosisteminde paylamaya hazır olarak bu projeyi işaret ediyor. Çünkü Binance’de yüksek hacimlerde ticaret yapmaya başlıyor. Moonbeam yakın zamanda Illuminate/2022’ye ev sahipliği yaptı.

Etkinlik, ekosistemdeki en iyi isimlerin bazılarını ağırladı. Buna Polkadot Kurucu Ortağı Robert Habermeier de dahildir. Footprint Analytics, Moonbeam verilerini endekslediğini söyledi. Bu, geliştiricilerin kullanıcı etkinliğine erişmesine olanak tanır. Ve kullanımı kolay grafiklerle işlemler. Moonbeam ayrıca geçtiğimiz haftalarda birkaç entegrasyon yaptı. Yine, bu faaliyetler GLMR için faydalı olabilir. Ardından Moonbeam’deki ortaklıklar ve faaliyetler dikkat çekiyor.

Kadena (KDA)

Analiste göre eğer merkeziyetsizliğe inanıyorsanız, o zaman Kadena’yı düşünmelisiniz. Kadena, blockchain’inin benimsenmesi için tasarlandı. Dolayısıyla Kadena,şu blockchain üçlemesine bir çözüm olduğuna inanıyor: Ölçeklenebilirlik, güvenlik ve merkeziyetsizlik. Güvenlik ve merkeziyetsizlik için bir İş Kanıtı (PoW) chain’i olmaya karar verdiler. Ve neden olan ölçekleme sorununu çözmek için, işlem yürütmeyi fikir birliğinden ayırma çözümleri, Bitcoin gibi diğer PoW zincirlerinden daha fazla TPS ile her ikisini de daha hızlı yapabilecekleri anlamına gelir. Kadena ekibi Javascript / Typescript kullanıcıları için bir kütüphane oluşturdu. Ekip ayrıca akıllı sözleşmeleri dağıtmak için bir araç başlatmayı planlıyor.

Pact adlı benzersiz programlama dili, Kadena’nın akıllı sözleşmeler yazmak için açık kaynaklı programlama dilidir. Pact, geliştiricilerin işlemler için üst düzey yüksek performanslı mantık oluşturmasına yardımcı olur. Geliştiriciler, Pact’i kullanarak yeni iş modelleri ve zincir üstü hizmetler oluşturabilir. Ayrıca Kadena, deneyimli bir ekibe sahiptir. Dr. Stuart Haber, Kadena’yı yöneten önemli isimlerden biridir. Sektörde sağlam bir üne sahiptir. Genel olarak, Kadena ekibi finans ve blok zinciri konusunda deneyime sahiptir. Ve değer yaratma konusunda ciddi görünüyorlar.

Patlamaya hazır denilen Binance ekosistemindeki son altcoin: Alpine

Alpine, BWT Alpine F1 Takımının BEP-20 yardımcı altcoin projesidir. 2022’de Binance Fan Token platformunda piyasaya sürüldü. Binance’in üçüncü Fan Token Launchpad projesi oldu. Ekip, Binance Launchpad Satışı sırasında arzın yüzde 10’unu sattı. ALPINE, kullanıcıların düşük işlem ücretlerinden yararlanmasını sağlar.  Ayrıca ALPINE takas edilebilir.. Bu, onu değerli bir şeyle takas edebileceğiniz anlamına gelir.

 

Alpine hayran topluluğunun büyümesi altcoin’i etkileyecektir. Analiste göre Bu nedenle, Alpin büyük bir potansiyele sahiptir. Ancak, bu potansiyele ulaşmak şunlara bağlı olacaktır: Projenin yol haritasını sürdürebilmesi, teknik çözümler geliştirmeye devam edilebilmesi ve piyasa için daha iyi bir ilerleme kaydedebilmesi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

“Patlamaya Hazır” Denilen 5 Binance Altcoin’i Bunlar!