Kadena (KDA) Nedir?

14

Kadena (KDA) nedir? adlı konu başlığımızı Kriptoarena.com olarak, bu makalemizde yanıtlıyoruz. KDA, (katman 1) genel Blockchain protokolü olan Chainweb’e sahiptir. Ayrıca Bitcoin’de bulunan güvenlik ve bütünlüğü korurken ölçeklenebilirliği ve verimi artıran örgülü, paralelleştirilen bir iş kanıtı konsensüs mekanizmasıdır. KDA, piyasalarda öne çıkan varlıklarından Bitcoin’in ölçeklenebilen bir versiyonunun sunmak için PoW konsensüs mekanizmasını yönlendirilen aksilik grafik (DAG) ilkeleriyle birleştiren bir iş kanıtı Blockchain’dir. Proje işletmeler ve girişimciler tarafından kullanılabilen benzersiz bir verim sunarken, BTC için güvenlik sağlamaktadır. Platformun yerel kripto para birimi ve genel zincirinden işlemleri gerçekleştirilmesini sağlayan KDA Coin bir ödeme aracıdır.

Kadena projesinin amacı nedir?

Projenin temel amacı; Blockchain’in herkes için çalışabilen hale getirilmesini sağlamaktır. Ayrıca ekosistemi, BTC güvenliğini ve neredeyse ücretsiz gaz, benzersiz verim ve daha akıllı sözleşmeler sağlamaktadır. Daha da güvenli akıllı sözleşmeler de bu kapsamda değerlendirilmektedir. KDA özellikle sınırsız bir şekilde ölçeklenmesine izin veren katman 1 PoW Blockchain olarak çalışmaktadır. Platform ölçeklenebilirliğini de optimize etmeyi hedefleyerek, resmi doğrulama ve yükseltilebilen olmayı başarmaktadır.

Avantaj ve dezavantajları neler?

  • KDA daha güvenli akıllı sözleşme imkanı sunar.
  • Maliyetsiz işlemler sağlar.
  • Ayrıca ölçekte enerji verimliliğine sahiptir.
  • Proje kanıtlanmış güvenlik imkanı sağlar.
  • Özellikle endüstriyel ölçeklenebilirliğe sahiptir.
  • KDA için hedef blok süresi yalnızca 1,5 saniyedir.
  • KDA özellikle piyasalarda görülen belirsizlikleriyle riskli bir yapıdadır.
  • Platform kısa veya orta vadede yatırım tehlikesi yaratabilmektedir.

Kadena (KDA) nedir? Nasıl satın alınır?

KDA ile şu anda işlem yapılabilen borsalar; Binance, KuCoin, Gate.io, OKX’dir. Coin satın almak için ise aşağıdaki adımlar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak KDA listeleyen borsaların web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra hesap açma adımlarını tamamlayın. Daha sonra kimlik doğrulama ve onay süreçlerini de tamamlayıp, para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak istediğiniz bakiye tutarınca KDA Coin ile alım emri oluşturabilirsiniz. Güvenilir soğuk cüzdan hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku