Paris Hilton’dan Gündem Yaratacak Bitcoin (BTC) Açıklaması!

0 92

Hala birçok tanınmış ekonomist kripto para birimlerine karşı cephe almışken, sanat ve eğlence dünyasından birçok isim Bitcoin (BTC) kervanına katılıyor. Hilton otellerinin varisi sosyetik isim Paris Hilton, Bitcoin’e yatırım yaptığını açıkladı. CNBC’nin “Closing Bell” isimli programına konuk olan Paris Hilton, bir süredir Bitcoin’e ilgi duyduğunu ve güncel gelişmeleri takip ettiğini söyledi. Gelecekte dünya ekonomisinde, Bitcoin’in önemli bir yeri olacağını belirten Hilton, Bitcoin konusunda “çok çok heyecanlı” olduğunu söyledi.

Hilton, ayrıca son zamanlarda popüler hale gelen NFT’i de yakından takip ettiğini bildirdi. Hilton açıklamasında sürpriz sanatçılar ile iş birliği yaptıktan sonra bu ay ilk fungible token’ını (NFT) sunmaya hazırlandığını dile getirdi.

Dün Amerikalı yıldız La La Anthony, Bitcoin’in gelecekte 200 bin dolara ulaşabileceğini düşündüğü için servetinin yüzde 3’ünü lider kripto para birimi Bitcoin’e yatırdığını duyurmuştu. Ünlü isimlerin Bitcoin’i benimsemeye başlamasıyla birlikte lider kripto para birimi Bitcoin yükselişini sürdürdü. Bu sabah erken saatlerde Bitcoin yeniden 60 bin dolarlık rekor seviyesini aşmayı başardı ve şimdilerde 59.977 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku