Pandemi, kripto paralara bakışı değiştirdi mi?

0 2

Sürekli eğitim boşluklarına rağmen kripto odaklı ticaret derneklerinin başı milletvekillerinin

Washingtonda kripto paralar ve blok zinciri adına lobi yapan kişiler ABD’nin başkentinde anılan konularda eğitimlerde büyük bir artış olduğunu ve düzenleyici otoritelerin alana ilgisinin arttığını belirtiyor. Lobicilere göre ABD’li milletvekilleri sektöre her zamankinden daha fazla eğiliyor.

Dijital Ticaret Odasının kurucusu ve başkanı Perianne Boring salgının ABD Kongresini kripto para ve blok zinciri yeni teknolojisine kapsamlı bir şekilde bakmaya zorladığını belirtti. Boring;“Kongrede salgından bu yana blok zinciri teknolojisine yönelik tonda büyük bir değişiklik gördük. Pandemi kongreyi dijitalleşmeye zorladı” dedi.

Boring diğer yandan dijital varlıklar ve blok zinciri söz konusu olduğunda büyük bir teknoloji boşluğu olduğunu söyledi.

Blockchain Derneği Genel Müdürü Kristin Smith de özellikle Facebook’un kripto para projesi Libra’nın geçen yılki duyurusunun düzenleyic otoriteler ve politikacılarda taibiri caizse “alerjik reaksiyon” yaratmasının kripto para ve blok zinciri teknolojisinin benimsenmesi için ümit verici değişiklikler olduğunu kaydetti. Smith; “Politika yapıcılar arasında artık paramızı ilerletmek konusunda fikir birliği var ve bu bir ilerleme” ifadelerini kullandı.

Yıllar boyunca kripto paraların ne anlama geldiğini anlatan FS Vectorden John Collins de altı ya da yedi yıl önce varsayımsal olan şeylerin şimdi hayata geçtiğini belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku