P2P BİTCOİN PAZARI OLAN PAXFUL RUANDA DA İKİNCİ OKULUNU BİTİRDİ

0 1

Eşler arası (p2p) bitcoin pazaryeri bugün yaptığı açıklamada Ruandada [ButewithBitcoin] inisiyatifinin bir parçası olarak tamamen bitcoin üzerinden inşa edilen ikinci bir okulu tamamlamayı tamamladılar. Yeni konum insani yardım kuruluşu Zam Zam Water ortaklığıyla tamamlandı ve 100.000 $ ın üzerinde Bitcoin Bitcoin Cash Ethereum Litecoin ve Dash bağışlarıyla finanse edildi.

İnşa edilen ikinci okul Paxful 6-15 yaş arası öğrencilere adandı. Okul 6 sınıf 6 tam zamanlı öğretmen kafeterya banyo tezgahı güneş paneli ve 35.000 L su kuyusu sisteminden oluşmaktadır. Müfredat ve öğretmenler yerel düzeyde eğitim yetkilileri tarafından sağlanacaktır. Paxful’un #BuiltwithBitcoin girişimi kripto para birimi endüstrisinde hayırseverliği ve yardımseverliği teşvik etmek için 2017 yılında başladı. Şirket 100 Afrika okulunu inşa etmenin yanı sıra diğer projeler için para bağışlamayı planlıyor.  Aralık 2017de tamamlanan ilk okul  ve 3-6 yaş arası 110 genç öğrenciye hizmet veriyor.

Paxfulun kurucu ve CEOsu ortağı Ray Youseff

Kripto para birimi sektörünü insani yardım projelerine daha fazla katkıda bulunmaya teşvik ediyoruz. #BuiltWithBitcoin girişimi spekülatif bir araçtan daha fazlası olarak kullanılan bir bitcoin örneğidir ancak kripto para biriminin yararına bir kanıttır dedi ve ekledi Bugüne kadar Afrikada bir anaokulu ve bir ilkokul olmak üzere iki okul kurduk ve Afgan mültecilere burs sağladık ve bu hayırsever girişimlere devam etmeyi planlıyoruz. ”

Paxful Hakkında: Paxful’ın misyonu insanlara bitcoin ticareti için basit adil ve güvenli bir platform sunmaktır. Her kullanıcı bitcoin göndermek almak ve saklamak için ücretsiz bir dijital cüzdan alır. Güvenli  hizmeti ile aracıyı kesiyor ve kullanıcılarına 7/24 müşteri destek sistemi ile yardım ediyorlar.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku