Oscar ödüllü yönetmen böyle diyor: Bu şeytani bir plan

0 3

Microsoftun madencilik sistemi manşetleri bir kez daha süslüyor ancak bu kez başka bir nedenden dolayı. Oscar ödüllü Rus yönetmen Nikita Mikhalkov son Bitcoin madencilik sisteminin insan neslini biyometrik verilerle köleleştirmek için yaratılmış şeytani bir plan olduğunu iddia etti.

Besogon TVdeki konu hakkındaki görüşlerini açıklayan Rus yönetmen yeni patentli Microsoft Bitcoin madencilik sisteminin vücut hareketlerini izleyen sensör tabanlı bir sistem olduğunu belirtti.

TÜRK ŞİRKETİNE BİTCOİN MADENCİLİĞİ İÇİN ONAY… TIKLAYIN

Mikhalkov Microsoft Bitcoin madencilik mekanizmasındaki WO / 2020/060606 kodunun doğrudan şeytani planla ilişkili olduğunu iddia ediyor. Rus yönetmen 060606 sayısını içeren bir sistemin gizli bir plana sahip olması gerektiğini söylüyor. Bilindiği gibi 666 sayısı genellikle tüm dünyada şeytan veya kötülük amacıyla gizli güçlerle ilişkilidir. Bununla birlikte Rus yönetmen bir kripto para madenciliği ürününün insanlığı nasıl köleleştireceğine dair bu rakamın ötesine geçmiyor.

Salgını bir komplo olarak görüyor

Rus yönetmen coronavirüs salgınının bir komplo olduğunu ve amacın insanlığı devletler tarafından kontrol altında tutmak olduğunu iddia ederek bir adım daha ileri gitti. Mikhalkov “Virüs hükümetlerin insan hareketlerini kontrol etmesine yardımcı olmak ve sonunda bir mikroçipin herkese bağlanması için koşullar yaratmak için çıkarıldı.

Microsoftun kurucusu Bill Gatesi de eleştiren Rus yönetmen Gates ve çevresindeki komplocuların bu salgını bir fırsata dönüştüreceğini ve Coronavirüs için bir aşı geliştireceklerini ve Bill Gates Vakfının uygulama için bir cephe oluşturacağını ve bu şeytani plan olduğunu söyledi.

Rusya 24 ise Rus yönetmenle yapılan röportajı yayınladıktan kısa bir süre sonra kaldırdı. Mikhalkov ise 700 binden fazla insanın röportajı görmesine rağmen programın yayından kaldırıldığını ve bu da kendi söylemlerini haklı kılan bir hareket olduğunu belirtti.

Komplo kelimeleri hızla yayıldı

Programdaki yorumlarının ardından binlerce kişi Rus yönetmenin sözlerini paylaştı ve röportaj kısa sürede yayıldı. Rus politikacı Marat Safin Mikhalkovun sözleriyle hemfikir olduğunu belirtti. Ancak röportajı izleyen büyük bir kalabalık da Microsoftu savundu. Bu insanlara göre; Gatesin kötü niyetli olması imkansızdı çünkü zaten Microsofttaki yönetim kurulu üyesiydi.

Ayrıca Microsoft Bitcoin madencilik sistemi patentinin insanlara bir mikroçip kurma durumundan bahsetmediği de öğrenildi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku