Orta vadede Ethereum bu seviyeye çıkabilir

0 0

 Ethereum ve tüm kripto piyasası muazzam güç işaretleri gösteriyor

Bu yatırımcıların piyasaya hızlı bir şekilde para akıtması ve Bitcoinin tüm zamanların en yüksek seviyelerine hızla yaklaşmasıyla ortaya çıkıyor.

Bu toparlanma ETHyi 490 dolara ve BTCyi 16.400 dolara götüren keskin bir satışın hemen ardından yaklaşıyor.

Bir sonraki piyasa eğilimlerinin nerede olacağı şüphesiz Bitcoinin 19.000 $ lık bölgenin ortasındaki dirence tepkisine bağlı olacaktır.

Buradaki herhangi bir güçlü reddetme kriptonun bazı önemli kayıplar vermesine ve Ethereumu da düşürmesine neden olabilir.

Bununla birlikte bir analist ETHde yükselişe geçti ve kripto para biriminin yakın vadede 800 dolara doğru güçlü bir artış göreceğini tahmin ediyor.

Ethereum ve tüm altcoin piyasası bugün boğaları büyük ölçüde tercih eden Bitcoin fiyat hareketlerini yakından takip ediyor.

Son zamanlarda 490 $ lık seviyeye düşüşün ardından ETH günlük olarak yükseldi ve geçen hafta ikinci kez 600 $ ın üzerine çıktı.

Bu seviyenin üzerindeki son kırılma kısa sürdü ve sadece 620 $ a kadar tırmanmasına izin verdi. Orta vadede piyasa eğilimlerinin nerede olacağı büyük ölçüde kripto para biriminin mevcut fiyat bölgesi içindeki dirence karşı devam eden tepkisine bağlı olacaktır.

Bir analist ve yatırımcı 800 $ ın bir sonraki olacağına inanıyor ve önümüzdeki günlerde ve haftalarda ciddi bir yükselişin yakın olabileceğine dikkat çekiyor.

Boğalar 600 Dolar seviyesini kırarken ETH güç işaretleri gösteriyor

Ethereum şu anki 601 $ lık fiyatıyla % 5in biraz altında işlem görüyor ve bu geçen hafta sonunda belirlenen 490 $ dolarlık düşük seviyelerinden büyük bir artışa işaret ediyor.

Bu düşük seviyelerin belirlenmesinden bu yana görülen güç bunun tam teşekküllü bir boğa piyasası olduğunu ve ilerideki günler ve haftalarda daha da yukarı yönlü hareketlerin muhtemel olduğunu gösteriyor.

 Hedef 800 Dolar

Bir analist Ethereumun orta vadede nereye yönelebileceğine dair düşüncelerini paylaşırken kripto para biriminin yakın vadede 800 dolara yükselmesini beklediğini açıkladı.

Analist bu olasılığı desteklemek için 600 doların üzerindeki kırılmanın yukarı yönlü hedefinden önceki son kilit direnç seviyesini işaret ettiğini belirtti.

“ETH haftalık olarak çok yükseliş gösteriyor. Temelde 800 dolara kadar direnç yok. “

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku